مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
نیروی انتظامی یکی از مروجین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۲
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :نیروی انتظامی یکی از مروجین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است .
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج؛صبح امروز مدیرکل و روسای بنیاد شهید وامورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد به همراه معاونان و جمعی از کارکنان بنیادبه مناسبت هفته ناجا (روز ایثار وشهادت )با فرماندهی انتظامی وکلانتری  شهرستان های تابعه  دیدار و ضمن گفتگو و بررسی موضوعات مرتبط با اهدای دسته گلی از زحمات انان  تقدیر نمودند.
سید منصور موسوی در دیدار با فرماندهی انتظامی  استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تبریک هفته ناجا اظهار داشت؛هفته ی نیروی انتظامی یادآور ایثارگری ها ،از خودگذشتگی ها و رشادت های سبز جامگانی است که هدف والای آنان برقراری نظم و امنیت و کاهش جرایم اجتماعی به منظور اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران است.
موسوی اظهارداشت: امروز پلیس در دل مردم جایگاه و منزلت خوبی دارد و اگر چه بار سنگینی بر دوش دارند، اما مردم نیز قدرشناس و قدردان آنان هستند و دولت هم در حد توان هرچه بتواند کمک می کند و تاکنون نیز همکاری لازم را داشته است.
وی درادامه با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت : نیروی انتظامی یکی از ارگان های است که می تواند با تداوم راه شهدا مروج فرهنگ ایثارو شهادت باشند و پاسدار خون شهدا در زمان حال در جامعه باشد .
وی خاطر نشان کرد: شهدا امنیت را برای ما فراهم کردند وامروز نیروی انتظامی پاسدار این امنیت است.
موسوی  اضافه کرد: به همین دلیل که نیروی انتظامی مظهر اقتدار و امنیت کشور و مظهر رأفت و مهربانی با مردم و عامل سرکوب و برخورد با خطاکاران است سخن گزافی نیست.
سید منصور موسوی درپایان گفت؛اين جانب به نمايندگي از خانواده هاي معظم شهدا،جانبازان وايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد هفته نیروی انتظامی را به تمامی فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی استان ، حافظان نظم و امنیت  و به ویژه خانواده شهدای معزز این عرصه تبریک و تهنیت عرض نموده وبدون تردید تعامل، همکاری و الطاف، برادر عزيزم سردار مهدي انصاري و کارکنان گرانقدر زیر مجموعه در خدمت رسانی مطلوب و شایسته به جامعه ایثارگراي استان  تا کنون منشاء خیر و برکات بسیاری بوده که به حمد الله این همت رو به افزایش می باشد.
شایان ذکر است روسای  بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تابعه استان کهگیلویه وبویراحمد به همین مناسبت با حضور در کلانتری ها  با روسای این مجموعه های امنیتی دیدار و ضمن گفتگو و بررسی موضوعات مرتبط با اهدای دسته گلی از زحمات نیروهای انتظامی تقدیر نمودند.
پایان پیام
کد مطلب: 222278
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...