فرمانده نیروی انتظامی خوشاب
نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی کشور است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۹
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوشاب گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی کشور است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، مرادی علی آبادی صبح امروز در مراسم تجلیل و تکریم از شهید نیروی انتظامی «مجید مشکانی» که در مزار شهدای روستای مشکان برگزار شد،ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت جامعه ، آرامش خاطر و نظم در جامعه کنونی مرهون فداکاری نیروهای ناجا است که با عشق به وطن و پاسداری از خون شهدا شبانه روزی تلاش می کنند.
 وی در ادامه افزود: امنیت جامعه برپا مرهون خون شهدا است  و نیروهای انتظامی در مقابل هر گونه سوظن نسبت به جامعه کنونی بسیارهوشیار بوده و همیشه و در همه جا آماده خدمت هستند .
فرمانده نیروی انتظامی  شهرستان خوشاب بیان کرد: هر گزندی که از سمت دشمن بخواهد آرامش جامعه را بهم بریزد متلاشی می شود .
این مراسم که به همت نیروی انتظامی و با همکاری بنیاد شهید و امورایثارگران خوشاب برگزار شد،فرماندار ، مهری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، حسینی موحد فرمانده سپاه ، رهنما شهردار ، روسای ادارات و نهادهای دولتی  شهرستان خوشاب  و آحاد مردم  به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران حضور داشتندو از خانواده «مجید مشکانی» تجلیل به عمل آمد.
همچنین در پایان مراسم عطر افشانی و گلباران مزار شهدای مشکان انجام شد و روستای مشکان 17 شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده که از این تعداد یک شهید نیروی انتظامی است.
گفتنی است «مجید مشکانی» در27خرداد 1366چشم به جهان گشود و در، درگیری با اشرار در شهر زابل  28  مرداد 1389 به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: شهید نیروی انتظامی مجید مشکانی، خوشاب.
کد مطلب: 222297
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...