​جلسه توجیهی – آموزشی کلاسهای وب کنفرانس در معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران
​جلسه توجیهی – آموزشی کلاسهای وب کنفرانس در معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
يكي از روشهاي نوين و روز دنیا در زمينه آموزش موثر و بهنگام، استفاده از سيستمهاي آموزش از راه دور (وب كنفرانس) مي باشد. در اين روش نیازی به حضور استاد و شاگرد در يك محل فيزيكي مشترك جهت تشکلی کلاس نبوده و صرف وجود یک شبكه مشترک بین آنها (اینترنت یا اینترانت)، مي توانند با يكديگر ارتباط صوتي، تصويري و متني دو سویه داشته باشند.
به منظور آشنایی هر چه بیشتر مدیران کل، معاونین مدیران کل و روسای محترم ادارات تحت نظر معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران،  جلسه آموزشی – توجیهی در روز یکشنبه 16 مهرماه 96 ساعت 11 با حضور رئیس اداره آموزش کارکنان و کارشناسان فنی این اداره در محل سالن اجتماعات معاونت فرهنگی برگزار گردید.
در این جلسه سرکار خانم فرج پور به دلایل  لزوم استفاده از این روش آموزشی، مزایا، امکانات و آشنایی با بخشهای مختلف نرم افزار وب کنفرانس پرداختتند که پس از پایان توضیحات  این روش آموزش با استقبال  کلیه حضار روبرو گردید . در انتها توسط کارشناسان فنی اداره آموزش کارکنان به پرسشهای مدعوین پاسخ داده شد.
شایان ذکر است در راستای معرفی امکانات وب کنفرانس جلسه ای  با موضوع جلسه فوق با تخلفات اداری ، معاونت تعاون، روابط عمومی وحراست نیز برگزار گردیده و بقیه حوزه های ستادی نیز در حال زمانبندی تشکیل جلسات  می باشد . 
 
 
کد مطلب: 222481