اعلام زمان ثبت نام نقل و انتقالات تکمیل ظرفیت دانشجویان شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵
اداره کل آموزش بنیاد به نقل از اداره کل شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: زمان ثبت نام نقل و انتقالات پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت شاهد و ایثارگران مشمول ماده 2-1 شیوه نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی از 22 لغایت 25 مهرماه خواهد بود.
اعلام زمان ثبت نام نقل و انتقالات تکمیل ظرفیت دانشجویان شاهد و ایثارگر
 
به گزارش «ایثار»، متقاضیان انتقال می توانند به سایت monada.iau.ir  مراجعه و با استفاده از شناسه انتخاب رشته و کد ملی نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه اقدام کنند، همچنین افراد واجد شرایط، نیاز به ثبت نام در واحد دانشگاهی مبدا ندارند و پس از انجام انتقال، مستقیماً در واحد دانشگاهی مقصد ثبت نام و پذیرش خواهند شد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: پذیرفته شدگان مجموعه رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی با توجه به محدودیت های ظرفیت پذیرش در واحد مقصد، حتی الامکان در واحد مبدا ثبت نام کرده و از نیمسال آینده برای نقل و انتقال خود اقدام کنند و متقاضی انتقال به واحد علوم تحقیقات به دلیل محدودیت ظرفیت پذیرش امکان پذیر نیست.
لازم به ذکر است مشمولان ماده 2-1 شامل همسر و فرزند شهید، جانبازان 25 درصد به بالا، همسر و فرزندان ایشان، آزاده و همسر و فرزندانشان هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 222557
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...