داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه:
رسالت بنیاد خدمتگزاری به جامعه ایثارگری است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴
در بازدید سرزده حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه، از بنیاد تازه تأسیس شهرستان قصرشیرین مسائل و مشکلات این بنیاد بررسی شد.
رسالت بنیاد خدمتگزاری به جامعه ایثارگری است
 
 به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" به منظور بررسی مسائل و مشکلات بنیاد تازه تأسیس قصر شیرین، روز دوشنبه 24 مهرماه 96، حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد استان، ضمن بازدید از مجموعه اداری این شهرستان از نزدیک با مسائل و مشکلات این بنیاد آشنا شد.
حجت الاسلام عسگری در این بازدید ضمن اشاره به برنامه ها و سیاست های اصولی بنیاد شهید و امور ایثارگران، رسالت بنیاد را خدمتگزاری و توجه ویژه به مسائل جامعه ایثارگری دانست.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با تأکید بر اولویت بندی در امور جاری بنیاد، برنامه ریزی را مهمترین راهکار در اجرای فعالیت های بنیاد عنوان کرد و اظهار داشت: پیگیری اشتغال ایثارگران، انجام به موقع طرح سپاس، مطالعه دقیق قوانین و مقررات بنیاد از سوی همکاران و نیز تعامل و همکاری با ادارات شهرستان در جهت پیگیری مشکلات جامعه ایثارگری را از مهمترین اولویت های کاری بنیاد استان بر شمرد. در ادامه این بازدید مدیرکل بنیاد کرمانشاه با حضور در گلزار مطهر شهدای شهرستان قصر شیرین ضمن ادای احترام به مقام والای این شهدای گرانقدر، از روند مناسب سازی این گلزار دیدن کرد.
گفتنی است حجت الاسلام عسگری در مسیر سفر به شهرستان قصر شیرین در مجموعه اداری شهرستان دالاهو حضوریافت و ضمن دیدار و گفتگو با همکاران، مسائل اداری این شهرستان را نیز مورد بررسی قرار داد.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 222789
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...