داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
تقدیر نماینده اسلام آباد در مجلس از حجت الاسلام عسگری
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
حشمت اله فلاحت پیشه در ملاقات با تعدادی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، دیدار کرد.
تقدیر نماینده اسلام آباد در مجلس از حجت الاسلام عسگری
 
به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" به منظور ملاقات با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر شهرستان های اسلام آباد غرب راستای خدمت رسانی به خانواده های شهدا و ایثارگر،  روز یکشنبه 23 مهرماه 96، حشمت اله فلاحت پیشه نماینده مردم شهرستان های اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در ساختمان اداری بنیاد، با جمعی از این خانواده های ایثارگر دیدار کرد.
فلاحت پیشه نماینده مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: خانواده های معظم شهدا گنجينه های معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند كه مي بايست مسئولين خدمتگزار، نسبت به رسيدگی به مشكلات آنها توجه بيشتری داشته و در اجرایی نمودن قوانين مربوط به جامعه ايثارگری اهتمام بیشتری داشته باشند.
 در ادامه نماينده اسلام آباد غرب  در مجلس شوراي اسلامي ضمن حضور در مركز فيزيوتراپي ايثار این شهرستان، راه اندازی اين مركز را از گام های مؤثر بنیاد کرمانشاه در جهت خدمت رسانی به خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر  استان دانسته و بدین خاطر از زحمات و تلاش های حجت الاسلام عسگری مديركل و  مجموعه همکاران بنیاد تقدیر و تشکر کرد.
در ابتدای این دیدار قدر ت اله نجفی رئیس بنیاد اسلام آباد غرب ضمن تقدیر و تشکر از حضور و توجه ویژه نماینده اسلام آباد غرب در مجلس به جامعه ایثارگری، گزارشی را از عملكرد شش ماهه نخست امسال توسط بنياد شهرستان ارائه کرد.
گفتنی است: در پایان این دیدار نماینده اسلام آباد غرب در خصوص پیگیری برخی از مشکلات ایثارگران استان در مرکز قول مساعد داد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 222884
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...