داخلی صفحه زنجان خبر
 
طی 6ماهه ابتدای امسال:
19 هزار نفر از جامعه هدف به بنیاد استان زنجان مراجعه کرده‌اند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲
رئیس دفتر و روابط عمومی بنیاد استان زنجان گفت: طی 6 ماه گذشته بیش از 19 هزار نفر در حوزه‌های مختلف به ادارات بنیاد استان مراجعه کرده‌اند.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، رئیس دفتر  و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه جامعه هدف بنیاد در روزهای دوشنبه و چهارشنبه در قالب دیدارهای عمومی با مدیرکل دیدار و گفتگو دارند، می‌افزاید: در 6 ماهه نخست امسال بیش از یک هزار نفر از طریق اینترنت درخواست‌ها و سوالات خود را بیان کرده‌اند.
محمد جواد مسلمی از تماس‌های تلفنی سخن به میان آورده و ادامه داد: بیش از 3400 نفر نیز از طریق تلفن درخواست‌ها و پرسش‌های خود را مطرح کرده‌ و همچنین کارشناسان و مسئولان مربوطه نسبت به پاسخگویی نیاز تماس‌گیرندگان اقدام کرده‌اند.
وی با بیان اینکه بیش از 19 هزار و 900 نفر به صورت مراجعه حضوری به ادارات بنیاد در سراسر استان در جهت بیان خواسته‌های خود اقدام کرده‌اند، اظهار کرد: مسئولان مستقر در ادارات بنیاد خدمت به جامعه ارزشمند شاهد و ایثارگر را موهبتی از سوی پروردگار دانسته و در راستای خدمتگذاری صادقانه تلاش خود را به کار می‌گیرند.
در ادامه رئیس دفتر  و روابط عمومی بنیاد استان زنجان با اشاره به اینکه مرکز ارتباطات و مراجعات هاتف(هدایت الکترونیک تامین فراگیر) یک شبکه ارتباطی است، گفت: این شبکه همه سطوح، مبادی اجرائی، عملیاتی  و تصمیم گیری را به یکدیگر متصل می‌کند و برای سازمان این امکان را به وجود می‌آورد که با همه ایثارگران جامعه هدف در کوتاه‌ترین، سریع‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن ارتباط برقرار کند.
مسلمی اظهار کرد: تلفن ارتباطی 1616  که پس از تاسیس هاتف در سال 84 با انعقاد قراردای با شرکت مخابرات در نظر گرفته شد نیز مسیری را مهیا کرد که جامعه هدف برای ثبت درخواست‌های غیرحضوری خود می‌توانند از این سامانه استفاده کنند.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 222934
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...