داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
فرماندار صحنه:
خانواده های شهدا مانند چراغ راه برای جامعه اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲
فرماندار شهرستان صحنه با دو خانواده شاهد و ایثارگر این شهرستان دیدار و از آنان دلجویی کرد.
خانواده های شهدا مانند چراغ راه برای جامعه اسلامی هستند
 
به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" به مناسبت شهادت سید ساجدین امام زین العابدین (ع) ، روز سه شنبه 25 مهر ماه 96، فرزادی پور فرماندار به همراه سید اکبر جعفری سمنگانی سرپرست بنیاد شهرستان صحنه با دو خانواده شهید و ایثارگر این شهرستان دیدار کردند.
در این دیدار فرزادی پور فرماندار صحنه گفت: انقلاب اسلامی مرهون فداکاری و رشادت های شهداست و ما مسئولین باید قدردان خونهای پاک به زمین ریخته شهدا باشیم، همان طور که شهدای عزیز نگذاشتن حتی یک وجب از این آب و خاک به دست دشمنان بیفتد ما هم باید ادامه دهنده راهشان باشیم .
فرماندار صحنه در ادامه با بیان اینکه خانواده های شاهد و ایثارگر در جامعه اسلامی امروزمان مانند چراغ راه برای دیگر اقشار جامعه هستند، افزود: خانواده های شهدا و ایثارگران با صبر و استقامت از سد همه مصیبت ها و مشکلات گذشتند و به عنوان اسوه های بی بدیلی برای تمام نسل ها هستند.
در پایان این دیدار جعفری سمنگانی با تشکر از زحمات فرماندار صحنه برای دیدار از خانواده های شهدا و ایثارگر اظهار داشت: وظیفه ما مسئولین است که از یادگاران به جای مانده از شهدا  دیدار و دلجویی کنیم و این وظیفه کمترین کاری است که می توانیم برای این عزیزان انجام دهیم.
در پایان این دیدار از خانواده های شهدای والامقام کریم قزوینه و علی اکبر محمدی  تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 222953
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...