دیدار با خانواده معظم شهدا مرور خاطرات انقلاب است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا بعنوان مجاهدین و محافظین انقلاب مرور خاطرات انقلاب است و برای مسئولین امری لازم است.
دیدار با خانواده معظم شهدا مرور خاطرات انقلاب است
 
به گزارش «ایثار»، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویر احمد در جلسه هم انديشي با ایثارگران به دهستان زیلایی سفر و از نزدیک با ايثارگران این منطقه دیدار و گفت‌وگو کرد.
موسوی دراین جلسه هم اندیشی  با تأکید بر این که جامعه ایثارگری استان هیچ چشم‌داشتی ندارند، بیان کرد: اکثریت جامعه هدف بنیاد شهید از نبودها و عدم امکانات ناراحت نیستند بلکه معتقدند که اگر چیزی هست، برای همه باشد و اگر نیست، برای همه نباشد.
وی در ادامه به دیدار خانواده شهید کریم ایافت وجانباز 70درصد موسوی کیا رفت. وی در این دیدار ها حضور در منزل خانواده شهدا را قوت قلبی برای مسئولین دانست و افزود: خانواده های معظم شهدا نمونه بارزی از  اسوه های صبر و استقامت برای مردم هستند.
موسوی با اشاره به اینکه تجلیل از مقام شامخ شهدا، موجب دلگرمی خانواده این بزرگان است اظهار داشت: تکریم شهدا و خانواده آنان باید سرلوحه کار مسئولین ، مردم و خصوصا نسل امروز قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: سرکشی از خانواده شهدا بعنوان مجاهدین و محافظین انقلاب مرور خاطرات انقلاب است و برای مسئولین امری لازم است.
موسوی خدمت به خانواده شهدا را ارزشمندترین خدمت دانست و گفت: تکریم و بزرگداشت والدین شهدا که بهترین سرمایه خود یعنی فرزندشان را تقدیم کردند حداقل کاری است که ما مسئولان انجام می‌دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 223240
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...