​انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی نصرت الله شریفی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران منصوب کرد.
​انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران
 
به گزارش «ایثار»، متن حکم حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به شرح زیر است:

جناب آقای نصرت الله شریفی
با سلام،
بنا به پیشنهاد مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران و نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، جناب عالی را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران منصوب می‌نمایم.
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آن‌ها، پشتوانه‌های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشند.
خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل(ره) خدمت به نبی اکرم(ص) است و به فرموده مقام معظم رهبری تکریم شهیدان تکریم ایثار و اخلاص است، تکریم دل‌های نورانی و جانهای لبریز از صفا و نورانیت است.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور، با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
توفیق جناب عالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 223249
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...