فرزندان شاهد و ایثارگر در برنامه های فرهنگی مشارکت کنند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶
مدیرکل بنیاد گیلان خواستار مشارکت فرزندان شاهد و ایثارگر در برنامه‌های فرهنگی و پژوهشی دانشگاه شد و بیان کرد: مشارکت فرزندان در مسائل مختلف، موجب رفع مشکلات آنان شد.
فرزندان شاهد و ایثارگر در برنامه های فرهنگی مشارکت کنند
 
به گزارش «ایثار»، نشست صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در این واحد دانشگاهی برگزار شد.
عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این نشست، دانشگاه آزاد را به عنوان یکی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و اظهار کرد: باید به نمایندگی از جامعه ایثارگر برای فرزندان شاهد و ایثارگر برنامه‌های منسجمی داشته باشیم تا بتوانیم در جهت خدمات دهی بیشتر و جلب رضایت آنان اقدام کنیم.
وی خواستار مشارکت فرزندان شاهد و ایثارگر در برنامه‌های فرهنگی و پژوهشی دانشگاه شد و بیان کرد: مشارکت فرزندان در مسائل مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی باعث شد تا حضور گسترده ای در جامعه داشته باشند و انتظارات و پیشنهادات آنان موجب رفع مشکلات آنان شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان تصریح کرد: افزایش تعداد ممتازین استان، طرح استاد مشاور و معتمدین معین دانشگاه در شبکه دانشجویی یا شبکه علمی پژوهشی با هدف گسترش فعالیت علمی می‌تواند موجب ارتقای سطح علمی این عزیزان شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 223258
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...