ایثارگری همچنان در بطن جامعه زنده است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸
استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: در حالی که ۴۰ سال از انقلاب اسلامی می گذرد هنوز ایثارگری ها در بطن جامعه زنده است و هر روز شاهد ظهور و بروز این جلوه های ایثار در جای جای کشور و استان هستیم.
ایثارگری همچنان در بطن جامعه زنده است
 
به گزارش «ایثار»، سیدعلی آقازاده صبح پنجشنبه در مراسم تشییع پیکر مطهر دو شهید مدافع حرم استان مرکزی در اراک اظهار داشت: امروز روزی بسیار سخت برای مردم استان مرکزی است، چرا که حاج عبدالله خسروی، پیر همیشه در صحنه استان مرکزی هم در دوران دفاع مقدس و هم در دفاع از حرم را از دست داده ایم.
آقازاده خاطرنشان ساخت: در حالی که ۴۰ سال از انقلاب اسلامی می گذرد هنوز ایثارگری ها در بطن جامعه زنده است و هر روز شاهد ظهور و بروز این جلوه های ایثار در جای جای کشور و استان هستیم.
وی ادامه داد: امیدواریم معنویت این ایثارگری ها برای نسل امروز انقلاب نهادینه شود و ما شاهد احیای هر چه بیشتر این مسیر و حفظ ارزش های انقلاب اسلامی در سال های آتی باشیم.
استاندار مرکزی تصریح کرد: اتفاقاتی که در دنیا شاهد آن هستیم و در حال رخ دادن است، ازجمله موضع گیری های جدید رئیس جمهور آمریکا، اثباتی بر حقانیت جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران است.
آقازاده در پایان گفت: امروز با این حرکات آمریکا رسالتی که سپاه پاسداران به عهده دارد بهتر به جهانیان نمایانده شده است و همه این موارد گواهی بر خون ارزشمندی است که در رگ های انقلاب جریان دارد که با گذشت ۴۰ سال هنوز جایگاه اولیه خود را حفظ کرده است.
سردار حاج عبدالله خسروی فرمانده غیور اراکی گردان فاتحین روز شنبه ۲۲ مهرماه در راه دفاع از حرم در سوریه به فیض عظیم شهادت نائل آمد. سردار عبدالله خسروی رزمنده خستگی ناپذیر جبهه‌ها که در طول ۸ سال دفاع مقدس در آرزوی شهادت بود و آرزویش برآورده نشد در سوریه به آرزویش رسید.
شهید سید جاوید حسینی هم از شهدای مدافع حرم از نیرو‌های تیپ فاطمیون بود که در درگیری با تکفیری‌ها در سوریه و در راه دفاع از مقدسات اسلامی و دفاع از حرمین حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 223260
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...