تجلیل مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از ایثارگران و یادگاران جاودان دوران دفاع مقدس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
همزمان با هفته دفاع مقدس مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از کارکنان ایثارگر مجموعه ورزش و جوانان استان و نیز خانواده های معظم شهید و یادگاران جاودان دوران دفاع مقدس تجلیل نمود.
تجلیل مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از ایثارگران و یادگاران جاودان دوران دفاع مقدس
 
 به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان همزمان با هفته دفاع مقدس به همت امور ایثارگران و شاهد اداره کل ورزش و جوانان طی آئینی از 16 نفر از کارکنان رزمنده و ایثارگر دوران دفاع مقدس تجلیل بعمل آمد.
چمن گلی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دوران دفاع مقدس بخصوص 12000 شهید استان آذربایجان غربی، شهادت را مکتب جاودان رهپویان حضرت اباعبدا... الحسین ( ع ) دانست که به تاسی از امام و اسوی خود برای دفاع از میهن و حریم اهل بیت ( ع ) در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب ایستادند و از جان خویش گذشتند تا ریشه های درخت تناور انقلاب اسلامی با خون این شهدای والامقام آبیاری شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حججی و تمامی شهدای مدافع حرم و دوران دفاع مقدس و نیز تجلیل از مقام شامخ جانبازان و ایثارگران و آزاداگان سرافراز، رمز ماندگاری و پیروزی انقلاب اسلامی را فلسفه ی دین باوری، عشق به امامت و ولایت و تاسی از ارزش های ناب اسلام دانست.
در این مراسم از کیومرث پورایراندوست، میرجلال موسوی، احد ثقفی، ابراهیم قدیری، ناصر تقی یار، عبدالباقی مندان، محبوب محمودزاده، جلیل رستم زاده، شهریار یولقونی، بهرام خاتم نژاد، مجید رمضانی، اصغر افشین، جانعلی رنجبری، افشار حسنی، فیروز احتساب و عیسی زینالی از کارکنان ایثارگر مجموعه ورزش و جوانان استان تجلیل بعمل آمد.
همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان براساس هماهنگی موسسه مهد آرامش ورزشکار از سمن های حوزه جوانان با حضور در منزل شهید بهمن اردوخانی از شهدای ورزشکار دوران دفاع مقدس با خانواده معزز این شهید والامقام دیدار و گفتگو کرد و یاد و خاطره این شهید رشید و سرافراز را گرامیداشت.
دکتر چمن گلی سپس با حضور در منزل محمد یادگاری جانباز پر افتخار و ورزشکار استان و پدر یکی از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان با وی و خانواده او دیدار و گفتگو کرد و ایثارگران و جانبازان را عاشقان سبک بال مکتب شهادت دانست.
در این دیدارها محرم نشاطی مسئول سازمان بسیج ورزشکاران و خوبدل مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان نیز به همراه دبیر و اعضای موسسه مهد آرامش ورزشکار حضور داشتند.
کد مطلب: 223287