امنیت امروز را مدیون شهدا هستیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۷
مدیرکل بنیاد مرکزی بیان کرد: امنیت امروز را مدیون شهدا هستیم و به برکت این اقدامات و پیروزی‌های جبهه مقامت، فتنه داعش در حال از بین رفتن است.
امنیت امروز را مدیون شهدا هستیم
 
به گزارش «ایثار»، محمدصادق دوخائی در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیان کرد: امنیت امروز را مدیون شهدا هستیم و به برکت این اقدامات و پیروزی‌های جبهه مقامت، فتنه داعش در حال از بین رفتن است.
مدیرکل بنیاد مرکزی افزود: شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم با الگو گیری از ائمه اطهار راه پایداری و عزت را برای خود برگزیدند و در جهت شناساندن پیام عاشورا به مردم ستمدیده جهان که در چنبره ظالمان مانده اند از جان خود گذشتند.
وی افزود: تکفیری ها و داعشی‌ها به سرکردگی آمریکای جنایتکار بلای جان مسلمانان شدند که این ظلمشان بی پاسخ نخواهد ماند. عده ای می‌گویند دشمن به دلیل موضوع هسته ای با ما می جنگد این افراد بدانند دشمن از هویت اسلامی ما می‌ترسد و سلاح هسته ای برای او بهانه است.
دوخائی گفت: تقابل آمریکا با ایران به آن دلیل است که آنها ایران منهای اسلام را می‌خواهند تا اسلام را نابود کنند اما آمریکا، استکبار و همدستانش بدانند ملت ما با ولایت است و هیچ گاه آنها به هدف شوم خود نخواهند رسید.
وی بیان داشت: شهدای ما عاشق امام و ولایت بودند آنها گوش به فرمان ولی امر مسلمین بودند اکنون باید همه با هم وحدت داشته، پشت ولایت فقیه باشیم و گوش به فرمان  سکان دار انقلاب باشیم.
دوخائی تصریح کرد: پیام شهدا را باجان دل گوش کنیم پیام شهدا این بود که در هر لحظه گوش به فرمان رهبر باشیم و از عزت اسلام و مسلمین در همه حال دفاع کنیم.
گفتنی است مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم شهید خسروی و حسینی در مسجد سیدهای اراک با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مسئولین استانی و خانواده های شاهد و ایثارگر برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 223295
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...