داخلی صفحه اصفهان خبر
 
در بیست‌وششمین شماره منتشر شده
بیسیم‌چی به مقصد بهشت پست شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
بیست و ششمین شماره بیسیم‌چی، ضمیمه پایداری روزنامه اصفهان زیبا منتشر شد.
بیسیم‌چی به مقصد بهشت پست شد
 
به گزارش ایثار اصفهان، بیست و ششمین شماره بیسیم‌چی؛ ضمیمه پایداری روزنامه اصفهان زیبا، با عنوان «پست شود به مقصد بهشت» ویژه کودکان شهدای مدافع حرم استان اصفهان منتشر شد. بیسیم‌چی در این شماره متفاوت خود که به بهانه هفته کودک منتشر شده است به سراغ کودکان شهدای مدافع حرم اصفهان رفته و کودکانه‌های این روزهای آنها را در قالب نامه و نقاشی‌هایی خطاب به پدرانشان روایت کرده است.
زهرا احمدی فرزند شهید حسن احمدی؛ فاطمه زهرا مرادی فرزند شهید سجاد مرادی؛ دینا کاظمی فرزند شهید موسی کاظمی؛ محمد مهدی شیروانیان فرزند شهید ابوالفضل شیروانیان، فاطمه کاظمی فرزند شهید عبدالمهدی کاظمی، محمد مهدی خیزاب فرزند شهید مسلم خیزاب،‌ محمدامین دایی‌تقی فرزند شهید حمیدرضا دایی‌تقی، زهرا مجیری فرزند شهید عبدالرضا مجیری، زینب مهرابی فرزند شهید روح الله مهرابی؛ حسین‌مهدی کافی‌زاده فرزند شهید روح‌الله کافی‌زاده؛ زینب قربانی فرزند شهید محمدجواد قربانی؛ باران حبیبی فرزند شهید سجاد حبیبی از فرزندان شهدایی هستند که نامه‌ها و نقاشی‌های خود را در این شماره از بیسیم‌چی به پدران‌شان تقدیم کرده‌اند.
«یک دورهمی متفاوت با آرزوهای متفاوت»، «حواس را پرت کنیم، پرت آرزوهایشان» و «بخند و بازی کن که بابا همین‌جاست...کنارتو» عنوان مطالب دیگری است که در این شماره از بیسیم‌چی چاپ و منتشر شده است. گفتنی است «بیسیم‌چی» ضمیمه پایداری روزنامه اصفهان زیبا است که شنبه هرهفته به همراه این روزنامه منتشر می‌شود.
گفتنی است «بیسیم‌چی» ضمیمه پایداری روزنامه اصفهان زیبا است که شنبه هرهفته به همراه این روزنامه منتشر می‌شود.
شما می‌توانید بیسیم‌چی را در کانال تلگرامی https://telegram.me/Bicimchee/134 دنبال کنید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 223321
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...