داخلی صفحه اردبیل خبر
 
در شهرستان خلخال رقم خورد
رونمایی از کتاب «بر سکوی افتخار» با موضوع دفاع مقدس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰
از کتاب " بر سکوی افتخار " با محوریت خاطرات شهید موسی رحمانی و ایثارگری‌های رزمندگان دفاع مقدس از نوشته‌های سعید رحمانی در خلخال رونمایی شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به منظور تکریم جایگاه والای شهدا و ایثارگران هشت سال جنگ تحمیلی، یادواره شهدای روستای اندبیل با حضور پرشور مردم و مسؤولان فرهنگی و اجرایی شهرستان خلخال برگزار شد.
در این مراسم که با محوریت بزرگداشت شهید «موسی رحمانی» برگزار شد، مراسم مختلف فرهنگی از جمله سخنرانی مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان خلخال، مداحی و رونمایی از کتابی در موضوع خاطرات دفاع مقدس انجام پذیرفت.
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان خلخال در این مراسم اظهار کرد: ثبات، امنیت و آسایش منطقه مرهون فداکاری، ایثارگری و جان‌فشانی‌های رزمندگان و ایثارگران هشت سال جنگ تحمیلی بوده و برگزاری چنین مراسم فرهنگی در تکریم و بزرگداشت مقام شامخ شهدا بسیار ارزشمند است.
حجت‌الاسلام توحیدی ادامه داد: مردم ولایی استان اردبیل همواره قدردان شهدا و ایثارگرانی هستند که برای برقراری امنیت و جلوگیری از تجاوز دشمنان به خاک کشور از جان خود گذشتند و با خدای خود معامله کردند.
وی بیان کرد: شهیدان با قدم برداشتن در مسیر ولایت‌مداری با بینش و بصیرت بالای خود مسیر انسانیت و اخلاق را هموار کرده و با ایثارگری‌های خود در مقابل هجمه وسیع دشمنان امنیت و آسایش مثال زدنی برای کشور رقم زدند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این مراسم از کتاب " بر سکوی افتخار " با محوریت خاطرات شهید موسی رحمانی و ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس از نوشته‌های سعید رحمانی رونمایی شد.
انتهای پیام
کد مطلب: 223449