داخلی صفحه ایلام خبر
 
پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چرداول در پی در گذشت فرزند شهید حاتم نیا
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت رضا حاتم نیا فرزند معزز شهید گرانقدر چراغعلی حاتم نیا ، را به خانواده محترم ایشان و جامعه ایثارگر شهرستان چرداول تسلیت گفت.
 
متن پیام بدین شرح است.......

(انالله و انا الیه راجعون )

 
با نهایت تاثر و تاسف  فراوان اطلاع یافتیم رضا حاتم نیا فرزند شهید گرانقدر چراغعلی حاتم نیا پس از تحمل مدتها رنج و بیماری دار فانی را وداع گفت.

به گزارش ایثار واحد ایلام : مسلم ویسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چرداول  بیان داشت : خبر رسید که پسر شهید بزرگوار چراغعلی حاتم نیا  پس از تحمل مدتها رنج و بیماری روز پنجشبه همزمان با روز شهادت حضرت امام حسن مجتبی  علیه السلام  به دیار باقی شتافت ؛
 این ضایعه جانگداز یقینا برای خانواده و دوستان رضا  حاتم نیا  بسیار سخت و گران است اما چه می‌توان کرد که باید به تقدیر الهی گردن نهاد و به رحمتش امیدوار بود.

لذا اینجانب : به نمایندگی از جامعه گرانقدر شاهد و ایثارگر و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام  و پرسنل خدوم بنیاد شهید شهرستان چرداول؛ این اتفاق ناگوار را به خانواده آن مرحوم مخصوصا مادر صبور، همسر و فرزند داغدارش و خواهران و برادران بزرگوارش  تسلیت عرض می‌ نماییم و از پیشگاه خداوند متعال مغفرت و آمرزش برای آن عزیز سفر کرده و صبر و آرامش برای بازماندگان ایشان طلب می نماییم  .  انشا الله که در این ایام اربعین حسینی  بر سر سفره اهل بیت (ع) مهمان باشد.

در ضمن از کلیه عزیزانیکه امروز شنبه ششم آبان  در مراسم تشیع و تدفین و ترحیم آن مرحوم مغفور شرکت می نمایند نهایت تقدیر تشکر به عمل می آید
کد مطلب: 224027