داخلی صفحه بوشهر خبر
 
پیام حجت‌الاسلام تشکری به مناسبت یوم‌الله سیزده آبان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر به مناسبت ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد.
پیام حجت‌الاسلام تشکری به مناسبت یوم‌الله سیزده آبان
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، متن پیام حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری به شرح زیر است:
یوم‌الله سیزده آبان، ازجمله روزهای بزرگ حماسی ایران اسلامی علیه استکبار جهانی ست، روز ظهور قدرت ایمان و توانایی جوانان ایران اسلامی و یادآور حماسه‌ها، ایثارها و فداکاری‌های مردم غیور ایران اسلامی است، که هیچ‌گاه از یادها و خاطره‌ها فراموش نخواهد شد.
بی‌شک این روز بزرگ، ایران اسلامی را به میعادگاه تقابل همیشگی مستضعفان جهان با مستکبران تبدیل نموده است.
واقعهٔ سیزده آبان که به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب دوم نامیده شد، به دل‌های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه‌آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس‌هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همهٔ مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.
به‌یقین مردم شریف استان بوشهر به‌خصوص جامعه بزرگ شاهد و ایثارگر آگاه و بصیر استان در راهپیمایی ۱۳ آبان برای دفاع از کیان انقلاب، حمایت از رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب و ارزش‌های اسلامی و پاسداشت خون شهدا، حضور منسجم خود را به نمایش خواهند گذاشت و به جهانیان اعلام خواهند کرد که ایران سرزمین آزادیخواهان و دلیرانی است که باعزت و کرامت انسانی برای دفاع از حریم اسلام و ایران و مبارزه با ظلم و بیداد همیشه بیدار و آگاه و آماده‌اند.
ابراهیم تشکری
انتهای پیام/
کد مطلب: 224722
 


 
 
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب و مقوم انسجام اجتماعی
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...