داخلی صفحه کردستان خبر
 
مسابقات قرآنی کارکنان وخانواده آنان برگزارشد
قرآن در راس برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
قرآن در راس برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارد
 
به گزارش خبرگزاری ایثار از سنندج، محمد سلیمانی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در اختتامیه مسابقات قرآنی خانواده ها و کارکنان بنیاد شهید کردستان که در مجتمع فرهنگی نور تبلیغات اسلامی در سنندج برگزار شد، گفت: انس، تدبر و عمل به قرآن باعث رستگاری و نزدیکی انسان به خداوند می شود، زیرا این کتاب آسمانی بهترین راهنما برای انسانها است.
 
وی افزود: عمل کردن به دستورات قرآن کریم باعث دوری انسانها از پلیدهای ظاهر و باطن خواهد شد و الگوگیری از این کتاب آسمانی باعث سعادت و رستگاری انسانها می شود.
 
این مقام مسئول اظهار داشت: الگوگیری از قرآن کریم روزبه روز باعث رشد معنوی انسانها می شود، بنابراین ضروری است که این کتاب آسمانی را الگوی خود در تمام مراحل زندگی خود  قرار دهیم.
 
وی افزود: همه ما و دست اندرکاران و مربیان قرآنی باید کمک کنند که پیوند جوانان و نوجوانان با قرآن کریم روز به روز مستحکم تر شود، زیرا دشمنان با هجمه های فرهنگی درصدد دوری نسل جوان از معنویات هستند.
 
سلیمانی در ادامه تصریح کرد: قرآن در راس برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارد و ما بر خود می‌بالیم که در نظامی اسلامی همه ما درصدد آن هستیم که در سایه قرآن کریم روز به روز به رشدمعنوی برسیم. 
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در پایان با تبریک به دانش آموزانی که به سن تکلیف رسیده اند، افزود: والدین باید تلاش کنند که فرزندانشان از نظر معنوی خوب رشد کنند، زیرا امروز تهاجم فرهنگی دشمنان در کمین فرزندان این مرز و بوم است.
 
گفتنی است، در ادامه این برنامه معنوی از تعداد  30 نفر از برگزیدگان مسابقات قرآنی بنیاد شهید استان کردستان با دادن هدایا و لوح تقدیری  تجلیل شد.
 
 
کد مطلب: 224747
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...