داخلی صفحه کردستان خبر
 
مراسم اختتامیه مسابقات قرآنی بنیاد شهید کردستان برگزارشد
دشمنان برای کم رنگ کردن ارزشهای معنوی مسلمانان از هر ترفندی استفاده می کنند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۷
دشمنان برای کم رنگ کردن ارزشهای معنوی مسلمانان از هر ترفندی استفاده می کنند
 
به گزارش خبرنگار ایثار از سنندج، حجت‌الاسلام علی مرادی، امام جمعه بیجار امروز در اختتامیه مسابقات قرآنی بنیاد شهید کردستان که در مجتمع فرهنگی نور تبلیغات اسلامی در سنندج برگزار شد، گفت: دشمنان برای کم رنگ کردن ارزشهای معنوی مسلمانان از هر ترفندی استفاده می کنند
 
وی افزود: امروز استکبار جهانی با هجمه های فرهنگی می خواهد آنچه که در بین مسلمانان دارای قداست و ارزش معنوی است از ما بگیرد و ما نباید کوچکترین اجازه ی به آنها بدهیم که به ارزش های معنوی ما لطمه ای وارد کنند.
 
این مقام مسئول با اشاره به مسجد که نزد ما مسلمانان دارای ارزش زیاد است، اظهار داشت: مسجد مکان مقدسی است که از نظر ما مسلمانان دارای قداست است و همچنین در فقه پنجگانه مذاهب اسلامی مسجد مقدس ذکر شده است.
 
وی افزود: همچنین حجرالاسود در مکه و پیراهن حضرت یوسف(علیه السلام) که باعث شد که چشمان حضرت یعقوب دوباره بینایی خود را بدست آورد و این نزد مسلمانان داری قداست و ارزش معنوی است.
 
حجت الاسلام مرادی تصریح کرد: قرآن کریم نیز یکی از با ارزش ترین مقدسات ما مسلمانان است و کسی حق ندارد بدون وضوبه آن دست بزند و این بیانگر قداست و ارزش معنوی این کتاب آسمانی در بین ما مسلمانان است.
 
امام جمعه بیجار در پایان خاطرنشان کرد: منشا قداست خداوند متعال است و هر چیزی که به خدا نسبت داده شود برای ما مسلمانان  مقدس و دارای ارزش بسیار است. 
 
 
کد مطلب: 224760
 
 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...