انس با قرآن منوط به جاری بودن فرهنگ قرآنی در خانواده‌ها است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: انس کارکنان هر سازمان با قرآن منوط به جاری بودن فرهنگ قرآنی در خانواده آنها است.
انس با قرآن منوط به جاری بودن فرهنگ قرآنی در خانواده‌ها است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام محمد حسن کاویانی راد روز پنجشنبه 4 آبان ماه در مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان  بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده‌های آنان در مرحله استانی در مجتمع فرهنگی سید الشهدا (ع) با اشاره به اهمیت قرآن در زندگی همه افراد گفت: بدون شک عقبه هر فرد در سازمان، خانواده اوست و اگر بخواهیم کارکنان در سازمان با قرآن مأنوس شوند، بی شک باید فرهنگ قرآنی در خانواده آن‌ها نیز جاری باشد.
وی قرآن و اهل بیت (ع) را دو منبع تغذیه بشر دانست و گفت: این دو سرمایه‌های هستند که اتصال دائم به آن‌ها شیرینی کمال را به انسان می‌چشاند.
حجت الاسلام کاویانی راد ادامه داد: ما با حفظ قرآن کریم در واقع خودمان را محفوظ می‌کنیم، زیرا قرآن توسط خداوند محفوظ است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: امروز غفلت از قرآن آفتی است که همه مسلمانان را تهدید می‌کند و باید جلوی این آفت ایستاد.
مهدی ریاحی کیا مدیرکل توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم با بیان اینکه این مسابقات در 4 حوزه قرائت، حفظ، مفاهیم و اذان برگزار می‌شود افزود: شرکت کنندگان در این مسابقات در 3 گروه کارمندان و همسران، فرزندان بالای 18 سال و فرزندان زیر 18 سال به رقابت می‌پردازند.
وی افزود: این مسابقات با شرکت 314 نفر برگزار می‌شود که نسبت به دوره قبل با افزایش 10 درصدی روبرو بوده است و از این تعداد 178 نفر را آقایان و 162 نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.
انتهای پیام
کد مطلب: 224770
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...