برگزاری نشست هماهنگی خدمات‌رسانی به دانشجویان ایثارگر دانشگاه‌های غیردولتی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
نخستین نشست هماهنگی با اتحادیه مؤسسات غیردولتی و غیرانتفاعی به منظور هماهنگی، تبادل نظر و اشتراک مساعی در خدمات‌رسانی به دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های غیرانتفاعی و غیردولتی در دفتر اداره کل آموزش بنیاد برگزار شد.
برگزاری نشست هماهنگی خدمات‌رسانی به دانشجویان ایثارگر دانشگاه‌های غیردولتی
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران هدف از برگزاری نشست هماهنگی با اتحادیه مؤسسات غیردولتی و غیرانتفاعی را ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات آموزشی به جامعه هدف بیان کرد و افزود: با وجود بالغ بر 360 موسسه آموزشی غیر انتفاعی و غیر دولتی در سراسر کشور و عدم وجود متولی خاص برای انسجام بخشی و وحدت رویه در تصمیم‌گیری، این جلسه به منظور ایجاد تعامل و هماهنگی بیشتر با مراکز تصمیم گیر برگزار می‌شود.
وی در ادامه اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد وضعیت آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در مؤسسات آموزشی غیر انتفاعی و غیر دولتی را بررسی و نسبت به بهبود وضعیت تحصیلی آنان تلاش کنیم.
فقیه در پایان گفت: امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده با مشارکت متولیان آموزشی همچون اتحادیه مؤسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی شرایط اجرای کامل قوانین حمایتی ایثارگران را به بهترین نحو اجرا کنیم و زمینه تسهیل در تحصیل فرزندان شاهد و ایثارگر در مؤسسات و مراکز آموزشی غیر انتفاعی و غیر دولتی را هرچه بهتر مهیا سازیم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 224771
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...