کمیته علمی و پژوهشی کنگره ملی۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی
پنجمین جلسه کمیته علمی و پژوهشی کنگره ملی ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۴
پنجمین جلسه کمیته علمی و پژوهشی کنگره ملی ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی با حضور رئیس کمیته علمی و پژوهشی و نمایندگان دانشگاه‌های استان در سالن اجلاس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار شد.
پنجمین جلسه کمیته علمی و پژوهشی کنگره ملی ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی برگزار شد
 
به گزارش پایگاه  اطلاع رسانی کنگره ملی بزرگداشت ۱۲۰۰۰ شهید آذربایجان غربی  جوان پوررییس دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه و رئیس کمیته علمی و پژوهشی کنگره ملی بزرگداشت ۱۲۰۰۰ شهید استان  در این جلسه با بیان اینکه قدم برداشتن در راه شهدا نیازمند انگیزه است افزود: «تداوم انقلاب اسلامی ایران مدیون رشادت های شهداست به همین دلیل هر قدمی که در راه شهدا برداشته می‌شود اجر اخروی دارد.
وی به فضاسازی و عطرآگین کردن دانشگاه ها با نام و یاد شهدای ۸ سال دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: «در شرایط کنونی رسالت سنگینی در زنده نگه داشتن یاد شهدا و آشنایی نسل امروزی با شهدا داریم.
رئیس واحد ارومیه خواستار همکاری همه جانبه دانشگاه های استان با کمیته علمی و پژوهشی در فراگیر کردن موضوع کنگره شهدا در دانشگاه ها شد.
جوان پور به انجام پروژه های تحقیقاتی از سوی کمیته علمی و پژوهشی اشاره کرد و گفت: سنجش میزان اثربخشی کنگره و تحلیل محتوای تولید شده از جمله اقداماتی است که نیازمند هم‌افزایی و مشارکت اعضای هیات علمی در این زمینه هستیم.
رئیس واحد ارومیه با اشاره به تمدید مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه کنگره تصریح کرد: حجم ارسال مقالات درخور این کنگره نیست و با اطلاع رسانی های دقیق تر امیدواریم این تعداد تا زمان برگزاری کنگره افزایش پیدا کند.
وی با اشاره به نزدیک شدن زمان برگزاری کنگره ملی ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: امید است در این کنگره با تقسیم کار و برنامه ریزی مناسب و دقیق، شاهد برگزاری کنگره‌ای در سطح شهدای استان باشیم.
 
رئیس کمیته علمی و پژوهشی کنگره ملی ۱۲  هزار شهید آذربایجان غربی تصریح کرد: دعوت از خانواده شهید حججی و شهدای مدافع حرم از جمله برنامه هایی است که کمیته علمی و پژوهشی این کنگره تدارک دیده است.
 
در ادامه این جلسه نمایندگان نهادهای مختلف به ارائه نظر خود پرداختند و در پایان مقرر شد همایش علمی و پژوهشی این کنگره در تاریخ ۳۰ آبان در سالن امام علی(ع) ارومیه برگزار شود.
کد مطلب: 225334