ویژه برنامه نیمکت نورانی پاسداشت ۸۹شهید دانش آموز شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۲
ویژه برنامه نیمکت نورانی پاسداشت ۸۹شهید والامقام دانش آموز شهرستان کهگیلویه با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم بویژه خانواده ی معظم شهدا و ایثارگران در مدرسه دبیرستان دخترانه شاهد شهر دهدشت برگزار شد.
ویژه برنامه نیمکت نورانی پاسداشت ۸۹شهید دانش آموز شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
 
به گزارش راک نیوز ؛سید کمال الدین دولت‌خواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه در این یادواره ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولان ،اقشار مختلف مردم ،خانواده های معظم شهدا و دانش آموزان اظهار داشت؛در تاریخ انقلابات جهان،انقلابات بزرگی به وجود آمده که هر کدام نقاط مثبت ،توانمندی ها و محور های خود را داشته است،اما در تاریخ انقلابات جهان،انقلاب بی نظیر ملت ایران در بهمن ۵۷ با رویکرد فرهنگی و با کار کرد دین و مردم در عرصه های مختلف به انقلابی به وجود آورد که توریسین های علم سیاست به مانایی،پویایی بزرگی این انقلاب اذعان و اعتراف می کنند و گواه این انقلاب همین است که روز به روز مانا تر شده است.

وی افزود،در تاریخ ملت ایران ۲۰۰ سال از سوی استعمار،استثمار،استبدال دردهای زیادی را متحمل شده بود اما در بهمن ۵۷ ملت بزرگ ایران انقلابی به وجود آورد که درد ها را درمان کرد و در مقابل استعمار به استقلال و در مقابل استدلال به آزاده خواهی رسیدیم و توسعه پیشرفت داشتیم.


وى تصریح کرد:۱۳ آبان ماه یکی از سرفصل های مهم انقلاب اسلامی ایران بوده است و در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز استکبار ستیزی معروف است و این مناسبت یادآور ایثارگری و مجاهدت جوانان و نوجوانانی است که با تأسی از امام راحل(ره) در برابر کینه توزی ها و حیله گری های جهان خواران ایستادگی کرده اند.

دولت خواه در پایان افزود؛در چند ماه اخیر تعداد ۵یادواره ابتکاری و ارزشمند در سطح شهرستان  اجرا شده توسط بنیاد شهید وامور ایثارگران وبا همکاری و تعامل همه ارگان های دولتی امید است تا پایان سال جهت ترویج فرهنگ شهید و شهادت شاهد اجرای برنامه های یکپارچه با حضور و مشارکت تمامی دستگاهها و ارگان ها باشیم .

در ادامه سید لطف‌الله فروزان تهاجم فرهنگی دشمن علیه کشورمان را یادآور شد و با توجه به ناکامی دشمن در جنگ هشت ساله، گفت: امروزه هدف دشمن این است که سیاست کشور ما را به سمت تهاجم فرهنگی بکشاند.

مدیر آموزش و پرورش کهگیلویه، یکی از راه‌های مقابله با جنگ نرم دشمن را برگزاری یادواره‌‌های شهدا دانست و  با بیان اینکه در جنگ فیزیکی اجازه ندادیم دشمن به تمامیت ارضی کشور نفوذ پیدا کند، خواستار توجه والدین نسبت به فرزندان‌شان در رابطه با تهاجم فرهنگی دشمن شد.

وی افزود؛دشمنان انقلاب با حربه فرهنگی به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند بنابراین باید با فرهنگ شهادت و گسترش آن در برابر کفر جهانی ایستادگی کرد.
کد مطلب: 225353