داخلی صفحه تهران خبر
 
اجرای جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت در 80 کشور
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۹
معاون سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از اجرای جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت در 8 کشور خبر داد و گفت: سال گذشته این مراسم در سطح ملی و کشورهای سوریه، عراق و لبنان برگزار شد.
اجرای جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت در 80 کشور
 
به گزارش «ایثار تهران» به نقل از دفاع پرس «فاطمه قربان» معاون سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از برگزاری پنجمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت در 80 کشور دنیا خبر داد و اظهار داشت: حضرت زهرا (س) کامل‌ترین الگو برای دختران و زنان است. از این رو هر ساله برگزاری جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت در سالروز ولادت حضرت زهرا (س) را در دستور کار داریم.
وی ادامه داد: جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت سال گذشته علاوه بر استان‌های کشورمان، در عراق، سوریه و لبنان نیز برگزار شد.
معاون سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با اشاره به تاریخچه تاسیس و فعالیت‌های این سازمان گفت: سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس در 23 مهر ماه سال 92 با ابلاغ ریاست محترم ستاد کل نیروهای مسلح و با هدف معرفی الگوی زن سوم یعنی زن نه غربی و نه شرقی به دختران و زنان در سطح ملی و بین المللی، تاسیس شد.
قربان خاطرنشان کرد: این سازمان در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، طرح‌های عقیله و سلاله‌ها را در دست اجرا دارد. طرح عقیله به تربیت مدرس انقلابی و طرح سلاله‌ها به تربیت فرزندان شهدا و کودکان می‌ پردازد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 225476