​پیام تسلیت نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در پی وقوع زلزله غرب کشور
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۴
نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر با صدور پیامی درپی وقوع زمین لرزه در غرب کشور، جان باختن جمعی از هموطنان عزیز در این حادثه را تسلیت گفتند.
​پیام تسلیت نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در پی وقوع زلزله غرب کشور
 
به گزارش «ایثار»، نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر در این پیام، ضمن ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه دلخراش، برای درگذشتگان طلب آمرزش، برای مجروحان آرزوی سلامتی و برای امدادرسانی و اعزام تجهیزات و نیروی لازم اعلام آمادگی کردند.
متن این پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
خبر اسفناک وقوع زلزله در غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه که منجر به جان باختن و نیز زخمی شدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد، موجب تأثر و تألم شد.
نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر به نمایندگی از جامعه شاهد و ایثارگر وقوع این حادثه اندوهبار را به مردم عزیز استان کرمانشاه به ویژه خانواده های داغدار این عزیزان، تسلیت و تعزیت عرض نموده، ضمن ابراز همدردی صمیمانه با بازماندگان محترم، از درگاه ایزد متعال، برای درگذشتگان این حادثه غفران واسعه الهی و علو درجات، برای بازماندگان صبر و شکیبایی و همچنین برای مجروحان و مصدومان این حادثه شفای عاجل مسئلت می نماییم.
ما نیز همچون امت شهیدپرور ایران اسلامی ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیزمان در استان کرمانشاه و نیز سایر زلزله زدگان، در صورت لزوم، به هر نحوی با تمام توان برای اعزام نیروی انسانی و تجهیزات برای امدادرسانی برای خدمت رسانی به مصیبت دیدگان و آسیب دیدگان در جهت کاهش آلام مردم عزیز آن استان آماده همکاری می باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 225754
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...