قدام معلم گچسارانی در نامگذاری کلاس خود بنام “شهید حججی” مورد تقدیر مسئولان قرار گرفت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳
اقدام شایسته سید نعمت قادری معلم گچسارانی در نامگذاری کلاس درس خود بنام “شهید حججی” مورد تقدیر و تحسین بنیاد شهیدو آموزش و پرورش این شهرستان قرار گرفت.
قدام معلم گچسارانی در نامگذاری کلاس خود بنام “شهید حججی” مورد تقدیر مسئولان قرار گرفت
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست سید نعمت قادری معلم پایه چهارم دبستان شاهد علی اکبر(ع) گچساران، در اقدامی خودجوش و تحسین برانگیز، کلاس درس خود را بنام شهید مدافع حرم شهید محسن حججی نامگذاری کرد.برپایه این گزارش، مراسم افتتاح این کلاس جدید با حضور برخی معاونان و کارسناسان آموزش و پرورش گچساران برگزار شد و همچنین بازدید از دست‌نوشته ها و دست‌سازهای دانش آموزان این کلاس، از دیگر بخش های این مراسم بود.
شهبازی معاون آموزش ابتدایی، موسوی کارشناس ارزیابی عملکرد، پروانه پناهپوری کارشناس تربیت بدنی از اداره آموزش و پرورش و ملک‌پور معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران از جمله مسئولان شرکت کننده در این برنامه معنوی و فرهنگی بودند که اقدام شایسته این معلم گچسارانی در نامگذاری کلاس درس خود بنام شهید حججی را مورد تقدیر ویژه قرار دادند.
سید نعمت قادری این معلم خوش ذوق و از چهره‌های فعال فرهنگی و هنری در گفت و گو با خبر بیست اظهار کرد: نامگذاری کلاس چهارم دبستان شاهد حضرت علی اکبر (ع) گچساران برای همیشه به نام شهید مدافع حرم ” شهید محسن حججی ” برای ماندگاری نام و یاد و خاطره ی شهدای مدافع حرم تا همیشه در ذهن و قلب دانش آموزان صورت گرفته است.
وی یادآور شد: امروز به برکت خون شهدا و ایثارگران، ایران اسلامی از امنیت و سربلندی برخوردار است و یاد و نام پرافتخار حماسه‌آفرینان دوران دفاع مقدس، و شهدای مدافع حرم برای همیشه در جامعه باپذیرشقی خواهد ماند.
قادری با اشاره به اینکه اگر فرهنگ شهادت را یاد فرزندانمان ندهیم در دوران زندگی خود همه چیز را از دست خواهند داد، افزود: فرهنگ ایثار و شهادت می‌تواند آینده فرزندان را تضمین کند.
کد مطلب: 225763