ایثارگران سرمایه های ارزشمند انقلاب هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
مدیر کل بنیاد استان سمنان گفت: ایثارگران پیشقراولان نظام اسلامی و سرمایه های اصلی انقلابند.
ایثارگران سرمایه های ارزشمند انقلاب هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسن فریدون، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان در ادامه دیدارهای طرح سپاس روز یک شنبه 21 آبان 96 با عزیمت به گرمسار به اتفاق رییس بنیاد این شهرستان با چهار تن از خانواده های ایثارگر دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدارها، مدیرکل بنیاد استان با بیان اینکه امروز تمام دنیا در مقابل عزم راسخ فرزندان جمهوری اسلامی در دفاع از حریم ال الله حیران شده و خواب بدخواهان نظام آشفته شده خاطر نشان ساخت: رزمندگانی که با شور و شوق در سوریه در دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت سینه سپر می کنند ادامه همان نسلی هستند که در دوران دفاع مقدس حماسه می آفریدند.
وی یادآور شد: ایثارگران در هر صحنه ای که لازم باشد حضور پررنگ دارند و در حقیقت آنان پیشقراولان نظام و سرمایه های اصلی انقلابند.
در پایان این دیدارها از رشادت و دلیری ایثارگران مورد دیدار تجلیل و قدرشناسی شد.
1 – شهید عباس میرآخوری، فرزند سلیمان، متولد سال 1345 اعزامی از لشگر 88 زاهدان در تاریخ 1 فروردین 67 در اسلام آباد غرب بر اثر بمباران هوائی به شهادت رسید.
2 – شهید سید محمد طباطبائی خو، فرزند سید حسین، متولد سال 1346 اعزامی از تیپ 12 قائم سمنان در تاریخ 4 آذر 66 بر اثر اصابت ترکش در ماووت به شهادت رسید.
3 – جانباز 25 درصد متوفی بهروز امجدیان، فرزند محمد علی، متولد 1339 وسرباز ارتش در تاریخ 5 مرداد 62 در ایرانشهر از ناحیه دست راست مجروح شد.
4 – جانباز 35 درصد نعمت حسین خانی، فرزند ابوالقاسم در تاریخ 25 دیماه 65 طی عملیات کربلای 5 از ناحیه دست و پای چپ مجروح شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 225915
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...