ایثارگران الگو و مایه افتخار آحاد مختلف جامعه هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با بیان اینکه امروز وظیفه بنیاد خدمت به جامعه ایثارگری و تلاش در جهت کاهش مشکلات آنهاست، گفت: شهدا و جامعه ایثارگری الگو و مایه افتخار آحاد مختلف جامعه هستند.
ایثارگران الگو و مایه افتخار آحاد مختلف جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد استان ایلام همراه با معاونان ستادی بنیاد  ایلام  از بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایلام  بازدید  کرد.
ستمیان در  دیدار با کارکنان بنیاد شهرستان ضمن تسلیت به خانواده های داغدار زلزله غرب کشور با تأکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم ایثارگران گفت:  آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری ایثارگری‌ های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.
مدیرکل بنیاد با بیان اینکه امروز وظیفه  بنیاد  خدمت  به جامعه ایثارگری و تلاش در جهت کاهش مشکلات آنهاست، گفت: شهدا و جامعه ایثارگری الگو و مایه افتخار آحاد مختلف جامعه هستند.
رستمیان با اشاره به اینکه آماده کمک و مساعدت در راستای حل و فصل مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران هستیم، افزود: شهدا و ایثارگران عزیز مسیر شهادت را مبتنی بر شناخت بر اساس اعتقادی قلبی انتخاب کردند و امروز وظیفه همه ما رسیدگی به مشکلات آنها است.
وی حل مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران و تسریع در روند پیگیری مشکلات این عزیزان را از اهداف این بازدید دانست.
انتهای پیام /
کد مطلب: 225916
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...