مددکاران بازوی مستحکم بنیاد هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸
مدیرکل بنیاد البرز مددکاران را بازوی مستحکم بنیاد دانست و گفت: یکی از استراتژی‌های اساسی در مددکاری توجه به سطوح مختلف پیشگیری است. مددکاری خدمتی حرفه‌ای و مهم است که بر پایه‌ دانش و مهارت‌های خاص قرارگرفته است.
مددکاران بازوی مستحکم بنیاد هستند
 
به گزارش «ایثار»، نشست هم‌اندیشی مددکاران البرز سه‌شنبه 23 آبان ماه باهدف تجلیل از مددکاران و افزایش خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران با حضور ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، حق بیگی معاون تعاون و جمعی از مددکاران و خادمان شهدا در محل سالن جلسات برگزار شد.
طاهرنژاد در این جلسه با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تسلیت حادثه غم‌انگیز زلزله در غرب کشور، مددکاران را بازوی مستحکم بنیاد دانست و گفت: یکی از استراتژی‌های اساسی در مددکاری توجه به سطوح مختلف پیشگیری است. مددکاری خدمتی حرفه‌ای و مهم  است که بر پایه‌ دانش و مهارت‌های خاص قرارگرفته است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با بیان اینکه خدمات مددکاری امروزه حیطه‌ وسیعی از مسائل فردی و اجتماعی را دربرمی گیرد، تصریح کرد: اخلاق‌مداری، رازداری، اصل همدلی و ارتباط مؤثر با مددجو از ویژگی‌های شخصیتی یک مددکار خوب در راستای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.
طاهرنژاد در پایان با تشکر از زحمات بی‌وقفه مددکاران خاطرنشان ساخت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران از بهترین هستی خود در جهت امنیت امروز ما گذشتند. بنابراین باید تمام تلاش خود را بکار ببندیم تا بتوانیم گوشه‌ای از زحمات و فداکاری این قشر معزز را جبران کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 225942
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...