داخلی صفحه اردبیل خبر
 
فرمانده دوران دفاع مقدس:
امنیت کنونی کشورمان را مدیون شهدای والامقام هستیم‌
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: امنیت کنونی کشورمان را مدیون شهدای والامقام و سنگرسازان بی‌سنگری هستیم که برای به دست آوردن این آرامش و آسایش از جان و مال خود گذشتند.
 
شناسه خبر: 1575111 سرویس: استانها
 ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سردار رحیم نوعی‌اقدم ظهر امروز در سالروز شکست حصر سوسنگرد در سالن ولایت اردبیل اظهار داشت: اصلی‌ترین نکته‌ای که در جامعه کنونی با وجود این شرایط سخت، حفظ وحدت میان مردم و مسئولین هست.
وی خطاب به رزمندگان، پیشکسوتان، دلسوختگان و جانبازان گفت: امروز کسانی که آگاهانه و ناآگاهانه سبب شکاف در جامعه یکپارچه نظام جمهوری اسلامی هستند خائنان به نظام اسلامی محسوب می‌شوند.
فرمانده دوران دفاع مقدس به شرایط کنونی کشور اشاره و افزود: کشور در سخت‌ترین شرایط سیاسی و فرهنگی و تحریم بی‌سابقه قرار دارد اما در اوج عزت و اقتدار قرار دارد که کلید موتور حرکت این نظام مقدس ایستادگی با عزت و شجاعانه فقط وجود وحدت و یک دلی میان مسئولین و مردم است.
‌نوعی‌اقدم تصریح کرد: اگه با همان روحیه انقلابی و زمان جنگ و جبهه که دل‌ها یکی بود در روبه‌روی دشمن ایستادگی کنیم پیروزی حاصل می‌شود ولی اگر روحیه انقلابی و جهادی نباشد زیر پوتین‌های پوسیده دشمن جان می‌دهیم.
فرمانده دوران دفاع مقدس افزود: باید یکدلی، یکپارچگی و وحدت آستانه صبر خود را در برابر هجمه‌های بالای دشمنان افزایش دهیم و مسئولان نیز خود را خادم مردم بدانند و به دور از هرگونه جناح‌بندی‌های سیاسی و حزبی و سیاسی‌بازی زمان انتخابات به دور باشند و باید به خادمان ملت نیز کمک باید کرد تا امورات نظام مقدس کشور را به نحوه شایسته به انجام برسانند.
وی تصریح کرد: تکلیف ملت و مسئولین نظام مقدس جمهوری ایران این است که در مقابل هجمه فرهنگی و سیاسی بیگانگان از سلیقه‌ها و تحلیل‌های فردی و تنگ‌نظری‌ها و بدبینی‌ها به دور باشند و بجای آن یکدلی، یکپارچگی و وحدت را حفظ کنند.
 نوعی‌اقدم ایران را با عزت‌ترین و باعظمت‌ترین کشور در منطقه ناآرام جغرافیایی عنوان کرد و گفت: این موفقیت و پیروزی را مدیون سنگرسازان بی‌سنگری هستیم که برای به دست آوردن این آرامش و آسایش از جان و مال خود گذشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 226071