داخلی صفحه اردبیل خبر
 
فرمانده سپاه عشایری اصلاندوز:
یادواره ۱۶۸ شهید والامقام بسیج عشایری استان اردبیل در اصلاندوز برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: یادواره ۱۶۸ شهید والامقام بسیج عشایری استان اردبیل در اصلاندوز برگزار می‌شود.
 
شناسه خبر: 1574578 سرویس: استانها
 ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سرهنگ حسین حسین‌زاده صبح امروز در جلسه ساماندهی یادمان شهدای گمنام اصلاندوز اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام یافته یادواره 168 شهید والامقام بسیج عشایری استان اردبیل امسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود که نیاز است برنامه‌ریزی‌های لازم در ارتباط با برگزاری مراسم به صورت باشکوه و منظم مبنای کار قرار گیرد.
وی افزود: ارزش‌گذاری به مقام شامخ شهدا وظیفه و اولویت تک تک ماست و نیاز است با توجه به مرزی بودن منطقه نسبت به ساماندهی یادمان شهدا و برگزاری یادواره‌های شهدا اهتمام ویژه‌ای انجام شود تا بتوانیم به وظیفه خود در قبال پاسداشت و نگهداری ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی عمل کنیم.
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: موضوع بلاتکلیفی احداث یادمان‌های شهدا به هیچ وجه در خور شان شهدا نیست که به همین منظور نیاز است هر چه سریع‌تر نسبت به رفع این مشکل اقدام شود و مسئولان مربوطه اقدامات لازم را در این زمینه مبنای کار قرار دهند.
حسین‌زاده بیان کرد: تهیه و تدوین کتاب نقش عشایر در دوران دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفته که آمادگی داریم تا در این زمینه با اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همکاری و مشارکت داشته باشیم و اقدامات لازم را در این زمینه به نحو احسن انجام دهیم.
امام جمعه اصلاندوز نیز در این جلسه تصریح کرد: تهیه و تدوین کتاب نقش عشایر در دوران دفاع مقدس اقدام با ارزش و مناسب است که امیدواریم در این برنامه نقش عشایر در دوران‌های مختلف بخوبی به منصه ظهور برسد چرا که قشر عشایر همیشه و در صحنه‌های سخت و دشوار کشور پیشگام عمل کرده‌اند.
حجت‌الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده افزود: هدف از برگزاری یادواره 168 شهید بسیج عشایریترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین عشایر و اقشار مختلف مردم و به خصوص جوانان است که امیدواریم این یادواره باشکوه‌تر از سال‌های گذشته و به طور منظم و باشکوه برگزار شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 226072