داخلی صفحه گیلان خبر
 
باسخنرانی سیداحمدخاتمی؛
یادواره سرداران ، فرماندهان و 400 شهید شهرستان فومن برگزار می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴
فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: یادواره فرماندهان ، سرداران و ۴۰۵ شهید والا مقام فومن باسخنرانی « سیداحمد خاتمی» عضومجلس خبرگان رهبری در این شهرستان برگزار می شود.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور در نشست  با خبرنگاران با اشاره به اینکه تشکیل بسیج یکی از تاریخی ترین رویدادهای کشور بود، اظهار کرد: بسیج یک تشکیلات که دارای منسجم، آگاه، با بصیرت است.
وی با اشاره به آغاز هفته بسیج، افزود: ۱۲۰ برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت هفته بسیج در سطح شهرستان فومن تدوین و اجرایی می شود.
فرمانده سپاه ناحیه فومن به برخی از برنامه های هفته بسیج شهرستان، گفت: به مناسبت سالروز تشکیل بسیج در پنجم آذر ماه اجتماع بزرگ بسیجیان گردان های بیت المقدس برادران و الزهرای خواهران با عنوان «شکوه ایثار» در فومن برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این اجتماع در خیابان امام خمینی (ره) شهر فومن برگزار می شود، خاطرنشان کرد: حجت الاسلام صادق ایران عقیده دادستان شهرستان فومن به عنوان سخنران این مراسم است.
سرهنگ میرزاپور در ادامه به برگزاری یادواره فرماندهان، سرداران و 400شهید شهرستان فومن اشاره و تصریح کرد: برای سخنرانی در این مراسم که روز دوشنبه ششم آذر ماه از آیت الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری دعوت شده است.


"انتهای پیام"
کد مطلب: 226502