پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت پایان عمر گروه تکفیری، صهیونیستی داعش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی پایان عمر گروه تکفیری، تروریستی و صهیونیستی داعش را به مقام معظم رهبری و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مدافع حرم تبریک و تهنیت گفت.
پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت پایان عمر گروه تکفیری، صهیونیستی داعش
 
به گزارش «ایثار» در پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی آمده است:
بسمه تعالی
احقاق حق و زوال باطل؛ وعده محتوم الهی است. چرا که خداوند در قرآن کریم این پیروزی را به تمامی مسلمان و آزادگان جهان وعده داده و می‌فرماید:
«وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا» «و بگو حق فرا رسيد و باطل مضمحل و نابود شد و باطل نابود شدني است».
جلوه‌ای از این سنت تخلف‌ناپذیر الهی در امتداد اراده ایمانی مردم متدین ایران اسلامی با تدابیر ولایی و شهادت اسوه‌های افتخار و ایثار و رشادت جانبازان و آزادگان در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس رقم خورد.
امروز نیز به مدد تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و تلاش‌های دولت جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران و فداکاری و پایمردی شهدا و ایثارگران مدافع حرم و همچنین با کمک ارتش و نیروهای مردمی عراق و سوریه و مجاهدین سایر کشورهای منطقه و اقدامات رزمندگان مقاومت اسلامی، پیروزی دیگری رقم زده شد و البته نقش دریادلان و راست‌قامتانی همچون سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی که ولایت مداری، تدین و ازخودگذشتگی، اندیشه و عملکرد آنان مرزهای ملی را در نوردیده تا ریشه‌های ظلم و ستم را از میان بردارند تحسین برانگیز است.
از بین رفتن گروه تکفیری، تروریستی و صهیونیستی داعش که جنایات هولناکی را با هدایت امریکا و دولت‌های استکباری از خود نشان داد، پیروزی بزرگی بود که به لطف خداوند سبحان و اهل بیت (ع) محقق گردید و نشان داد پیروزی‌های بزرگ ملت‌های مسلمان بر حکومت‌های استکباری و تروریستی با فداکاری و تکیه بر فرهنگ ایثار و شهادت دست یافتنی است.
اینجانب با آرزوی ادامه نصرت الهی برای رزمندگان اسلام، این پیروزی سرنوشت ساز را به مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، ملت بزرگوار ایران اسلامی و ملت‌های مظلوم عراق و سوریه و تمامی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مدافع حرم و دیگر مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 226730