داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
امام جمعه اسلام آباد غرب:
این روزها قدر شهدای مدافع حرم را بیشتر می دانیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱
مسئولین شهرستان اسلام آباد غرب با خانواده شهید مدافع حرم حاج خیراله احمدی فرد دیدار کردند.
این روزها قدر شهدای مدافع حرم را بیشتر می دانیم
 
به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" همزمان با پیروزی قاطع جبهه مقاومت بر گروهک تروریستی تکفیری داعش، حجت الاسلام مهری امام جمعه اسلام آباد غرب به همراه جمعی از مسئولین با خانواده شهید مدافع حرم حاج خیر اله احمدی فرد دیدار و دلجویی کرد.
حجت الاسلام مهری در این دیدار گفت: خداوند متعال به ما توفیقی داده  است که بتوانیم در این ایام خدمت شما خانواده معظم شهید مدافع حرم برسیم و پیروزی جبهه حق علیه باطل و شکست داعش و تکفیری ها را به شما تبریک عرض کنیم.
امام جمعه اسلام آباد غرب افزود: بسی جای خوشحالی است که این شهادت ها و ایثارگری ها و خون های ریخته شهدا امروز به ثمر نشسته و جبهه حق به پیروزی رسید.
حجت الاسلام مهری ادامه داد: ما این روزها بیشتر قدردان شهدای مدافع حرم هستیم زیرا که این عزیزان با خون پاک خود درخت اسلام را آبیاری کرده و فرهنگ غنی ایثار و شهادت را به دنیا معرفی کردند لذا ما قدردان شما خانواده های معظم شهدای مدافع حرم هستیم.در ابتدای این دیدار قدرت اله نجفی رئیس بنیاد اسلام آباد غرب نیز با تجلیل از این ایثارگری ها گفت: به مناسبت پیروزی رزمندگان اسلام بر کفر و داعش مناسب دیدیم که به محضر خانواده شهید مدافع حرم رسیده و این روز خجسته و مبارک را تبریک عرض کنیم.

در پایان از خانواده مدافع حرم حاج خیر اله احمدی فر تجلیل شد.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 226852
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...