داخلی صفحه گیلان خبر
 
امام‌جمعه آستارا:
برگزاری یادواره‌ شهدا در تمام ماه‌های سال تداوم داشته باشد
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰
 
امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا در ایام هفته بسیج کار پسندیده‌ای بوده و برگزاری این یادواره‌ها باید در تمام ماه‌های سال تداوم داشته باشد، گفت: یادواره شهدا تلنگری است برای بیدار کردن افرادی که خود را به خواب غفلت و فراموشی زده‌اند.
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا روز سه شنبه 30 آبان در آیین مقدس یادواره 44 شهید بخش لوندویل این شهرستان در مسجد جامع شهر لوندویل اظهار کرد: پیروزی رزمندگان دلاور در مبارزه با تکفیر و داعش، پایان عمر این گروه تکفیری در سوریه و عراق را رقم زد.
وی با بیان اینکه تصور دشمنان اسلام بر این بود که به این زودی‌ها فاتحه داعش، تکفیری‌ها و النصره در مناطق اشغالی خوانده نمی‌شود، تصریح کرد: خدا در قرآن به‌صورت مستقیم به یاری‌دادن مؤمنان وعده داده و وعده‌های خدا را در مواجه با نابودی داعش و دیگر گروه‌های تکفیری به‌عین دیدیم.
امام‌جمعه آستارا با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت کار بسیار بزرگی کردند و در راه مبارزه با داعش و دفاع از حرم اهل‌بیت به درجه رفیع شهادت نائل شدند، خاطرنشان کرد: اگر امروز ما شیرینی پیروزی علیه داعش و گروه‌های تکفیری را می‌چشیم همه به خاطر دلاوری‌های این عزیزان است.
حافظ‌نیا با تأکید براینکه برگزاری یادواره شهدا در ایام هفته بسیج کار پسندیده‌ای بوده و برگزاری این یادواره‌ها باید در تمام ماه‌های سال تداوم داشته باشد، بیان کرد: یادواره شهدا تلنگری است برای بیدار کردن افرادی که خود را به خواب غفلت و فراموشی زده‌اند.
وی با تصریح براینکه ما انسان‌ها برای احیای روح و جسم خود به شهدا و برگزاری این یادواره‌ها نیاز داریم، گفت: شهید با مردن و شهادت خود زنده می‌شود و این افتخار بسیار بزرگی است به‌همین‌دلیل از شهادت به فیض عظیم و رستگاری بزرگ یاد کرده‌اند.   
"انتهای پیام"
کد مطلب: 226948
 


 
 
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب و مقوم انسجام اجتماعی
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...