داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره شهید عباس ابراهیمی برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
یادواره شهید عباس ابراهیمی آبروی محله با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در روستای ملگه از توابع آبدان برگزار شد.
یادواره شهید عباس ابراهیمی برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر؛ امام‌جمعه موقت آبدان در این مراسم با گرامیداشت هفته بسیج بیان داشت: شهدا زنده هستند و نزد پروردگار روزی می‌خورند و ما باید راه شهدا را ادامه دهیم.
حجت‌الاسلام مصطفی ارتفاعی ادامه داد: از زمان کلاس و مدرسه شهید ابراهیمی را می‌شناختم؛ همکلاس ایشان بودم و یکی از دانش آموزان ممتاز بود. شهید عباس ابراهیمی حرمت پدر و مادر و مردم را نگه می‌داشت.
وی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی برنامه کوتاه‌مدت و بلندمدت دارند بیان کرد: اولین برنامه آن‌ها محو کامل اسلام و دوم تلاش برای محو کامل انقلاب و نظام است.
ارتفاعی ادامه داد: دشمنان می‌خواهند جامعه بر اساس تفکر آمریکایی و اسراییلی کند و آنان از اسلام حضرت محمد ترس و هراس دارند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده سپاه شهرستان دیر افزود: یادواره‌های آبروی محله در روستاها و محله‌ها کار بزرگی است و نیاز است این یادواره‌ها به‌صورت ماهانه برگزار شود.
پایان‌بخش مراسم مداحی توسط یکی از مداحان بود و با حضور فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر و مسئولان بخش از خانواده شهید عباس ابراهیمی آبروی محله تجلیل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 226963