داخلی صفحه گیلان خبر
 
امام‌جمعه آستارا در یادواره شهدای حوزه شهری:
شهادت حججی برای منطقه برکات زیادی به ارمغان آورد
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۹
 
امام‌جمعه آستارا در یادواره شهدای حوزه شهری با اشاره به اینکه شهادت محسن حججی برای منطقه برکات زیادی به ارمغان آورد، گفت: اگر امروز بسیج مردمی و جبهه مقاومت، داعش را در منطقه به زانو درآورد این به برکت خون امثال شهید حججی‌ها است.
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری فارس از آستارا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا شامگاه روز جمعه 3آذر در یادواره شهدای حوزه شهری در مسجد عباسیه با اشاره به اینکه بعضی از انسان‌ها در ظاهر زنده اما در حقیقت مرده‌اند، اظهار کرد: شهدا همیشه زنده بوده و با شهادت، زنده‌بودنشان ماندگار می‌شود. 
امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه کسی که شهید می‌شود بازنده نیست چون با خدا معامله کرده است، تصریح کرد: شهید با شهادت خود رضوان الهی را به دست می‌آورد و به جایگاهی می‌رسد که خدا از او خشنود بوده و به او مقام شفاعت در روز محشر را می‌بخشد.
وی با اشاره به اینکه خون شهدای مدافع حرم برکت دارد چون در راه خدا ریخته شده است، خاطرنشان کرد: شهادت محسن حججی برای ملت شریف ایران اسلامی حجت و نعمت بود و با شهادت خود برکات زیادی را برای منطقه به ارمغان آورد.
حافظ‌نیا با تأکید براینکه شهید محسن حججی و امثال حججی‌ها با شهادت خود فضای جامعه را عوض و قلب‌ها را به هم نزدیک کردند، افزود: اگر امروز بسیج مردمی و جبهه مقاومت، داعش را در منطقه به زانو درآورد این به برکت خون امثال شهید حججی‌ها است.  
امام‌جمعه آستارا خانواده‌های شهدا و ایثارگران را چشم‌وچراغ انقلاب اسلامی و کشور دانست و خاطرنشان کرد: خانواده شهدا افتخار کشور بوده و باید به شهید خود افتخار کنند چون بالاتر از شهادت فضیلتی وجود ندارد که خدا این توفیق بزرگ را نصیب شهدا کرده است. 
"انتهای پیام"
کد مطلب: 227006