داخلی صفحه بوشهر خبر
 
شهادت محسن حججی برای اسلام و ایران افتخار بزرگی به شمار می‌رود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۰
فرمانده سپاه خاتم‌الانبیا شهرستان عسلویه گفت: وقتی صحبت از شهادت و شهدای مدافع حرم می‌شود نام محسن حججی به‌عنوان الگو می‌درخشد و ازآنجاکه بعضی شهادت‌ها در تاریخ بی‌نظیر و بی‌بدیل است، شهادت محسن حججی نیز برای اسلام و ایران افتخار بزرگی به شمار می‌رود.
شهادت محسن حججی برای اسلام و ایران افتخار بزرگی به شمار می‌رود
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از فارس؛ مهدی حسن‌زاده در حاشیه آئین استقبال از خانواده شهید محسن حججی بابیان این‌که ما مدیون شهدا هستیم، اظهار داشت: همه مردم و بسیجیان و مسئولین عاشق شهدای مدافع حرم هستند و احترام خاصی برای شهدا و خانواده آن‌ها قائل هستند.
وی افزود: وقتی صحبت از شهادت و شهدای مدافع حرم می‌شود نام محسن حججی به‌عنوان الگو می‌درخشد و ازآنجاکه بعضی شهادت‌ها در تاریخ بی‌نظیر و بی‌بدیل است، شهادت محسن حججی نیز برای اسلام و ایران افتخار بزرگی به شمار می‌رود.
فرمانده سپاه خاتم‌الانبیا شهرستان عسلویه با اظهار این‌که بعضی شهادت‌ها دل آدم را به آتش می‌کشد، گفت: خبرنگار تلویزیون المنار گفته بود من همیشه وقتی‌که یاد امام حسین (ع) و کربلا می‌افتم در ذهن خودم ترسیم می‌کردم تا ببینم وضعیت امام حسین (ع) چگونه است، اما وقتی فیلم محسن حججی را دیدم برایم روشن شد که آن فضا چگونه است.
وی بیان کرد: شهادت اثرگذار است و خون تازه در رگ انقلاب اسلامی جاری می‌کند هرچند بخشی از این شهادت‌ها اثرگذاری‌شان ویژه و خاص است.
حسن‌زاده اضافه کرد: چیزی که ما از شهید حججی شنیدیم چیزی جز خوبی نبود که این شهید بزرگوار متدین، ولایتمدار، شریف و اهل کار و تلاش برای مردم محروم و مستضعف و جهادگری بااخلاق خوش بود.
فرمانده سپاه خاتم‌الانبیا شهرستان عسلویه تصریح کرد: وقتی فیلم این شهید بزرگوار را دیدم که پای پدر و مادرش را می‌بوسد حال عجیبی به من دست داد و این نشان می‌دهد که این شهید از عمق وجود به جایگاه پدر و مادر واقف است.
وی ادامه داد: شنیدم وقتی می‌خواست برود گفته بود من دفعه اول که رفتم سوریه و شهید نشدم به این دلیل بود که اجازه پدر و مادرم را نداشتم، باید از آن‌ها اجازه بگیرم و شهید شوم.
وی بابیان این‌که این عزت را خدا داد، افزود: وقتی خدا بخواهد به انسان عزت بدهد وسیله‌اش را فراهم می‌کند و هرچه نگاه می‌کنیم می‌بینیم که شمرها همه یک قیافه دارند، کسی که پشت سر شهید حججی ایستاده مانند شمر است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 227154