نشست ستاد صيانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب بنياد برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳
نشست ستاد صيانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندي و عفاف و حجاب بنياد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه 8 آذر برگزار شد.
نشست ستاد صيانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب بنياد برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و جانشین ستاد صيانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندي و عفاف و حجاب بنياد شهید و امور ایثارگران در این جلسه رعایت حقوق شهروندی و امنیت اخلاقی را از تکالیف شرعی همه مسلمانان دانست و گفت: جهت‌گیری ما در این مسیر باید بر اساس قرآن باشد و اگر با این دیدگاه پیش برویم، قطعاً دچار شعارزدگی نخواهیم شد.
وی ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران نسبت به سایر دستگاه‌ها، رابطه متفاوتی با مسئله حقوق شهروندی دارد، زیرا برای خدمت به افرادی بنا نهاده شده که برای حفظ حقوق تمام مردم، از جان خود گذشته‌اند. بنابراین ما فقط مجری حقوق شهروندی نیستیم، بلکه مدعی این موضوع هستیم.
عباس کاهه مدیرکل دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این جلسه گفت: بازرسی از سازمان‌ها در زمینه رعایت حقوق شهروندی بر اساس ابلاغیه وزارت کشور توسط خود سازمان‌ها انجام می‌شود و بر همین اساس بازرسانی برای این مسئله انتخاب شدند که بر اساس چک لیست‌های موجود به بررسی موارد می‌پردازند.
بهروز بزرگی مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی بنیاد نیز در این جلسه به ارائه گزارش بازرسی‌های صورت گرفته در زمینه صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی در بنیاد پرداخت.
در پایان این جلسه نیز نرگس جلیلی مشاور امور بانوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌عنوان دبیر ستاد عفاف و حجاب بنیاد و بهروز بزرگی مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌عنوان دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی بنیاد معرفی شدند و احکام خود را دریافت کردند.
همچنین حسن مصلحی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران، سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و اسلام کریمی مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به‌عنوان اعضای جدید ستاد صيانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندي و عفاف و حجاب بنياد شهید و امور ایثارگران معرفی شدند و احکام خود را دریافت کردند و از زحمات اعضای قبلی این ستاد نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 227676