در سومین یادواره شهدای دانشجوی کهگیلویه
رونمایی از تمثال، مسافری از فلوریدا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۹
تمثال مبارک، مسافری از فلوریدا، شهید هدایت الله طیب، توسط پدر و مادر بزرگوار شهید والامقام قربانعلی خواک (سبحانی)، نیز رونمایی شد/یادواره شهید هدایت الله طیب نیز در ۲۷ آذرماه به همت بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان کهگیویه، در دهدشت، برگزار خواهد شد.
رونمایی از تمثال، مسافری از فلوریدا
 
کبناخبر؛
ظهر امروز سومین یادواره شهدای دانشجوی کهگیلویه در دانشگاه آزاد دهدشت برگزار شد.
به گزارش کبنانیوز از دهدشت، در این راستا از تمثال مبارک، مسافری از فلوریدا، شهید هدایت الله طیب، توسط پدر و مادر بزرگوار شهید والامقام قربانعلی خواک (سبحانی)، نیز رونمایی شد.
شهید هدایت الله طیب، یک شاخص کشوری است، که ایشان در ایالت فلوریدای آمریکا، به‌عنوان نماینده انجمن‌های اسلامی دانشجویان ایرانی در آمریکا بودند، که در پی تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران، پرچم آمریکا را در دانشگاه خودشان به آتش کشید.
هنگامی‌که دانشجویان آمری کا متحد شدند برای سوزاندن پرچم کشور ایران، شهید طیب با یک اقدام زیرکانه از دانشجویان آمریکایی خواست که نام مبارک «الله» را پیش از سوزاندن، از پرچم مقدس ایران، جدا کنند و پذیرفتند، که پس از به آتش کشیده شدن پرچم در دنیا پیچید که پرچم ایتالیا را در آمریکا به آتش کشیدند.
بنا بر این گزارش، خانم برزگر از دانشجویان هنرمند، با سیاه‌قلم، تمثال مبارک شهدای دانشجوی شهرستان کهگیلویه را طراحی کرد.
به گزارش کبنا، یادواره شهید هدایت الله طیب نیز در ۲۷ آذرماه به همت بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان کهگیویه، در دهدشت، برگزار خواهد شد.
کد مطلب: 227772
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...