بازدید مدیرکل سازمان منع سلاح های شیمیایی از نمایشگاه و غرفه جانبازان شیمیایی
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۹
مدیر کل سازمان منع سلاح‌های شیمیایی و سفیر ایران در لاهه از نمایشگاه نقاشی بوی بادام از آثار جانبازان شیمیایی کشورمان بازدید کردند.
بازدید مدیرکل سازمان منع سلاح های شیمیایی از نمایشگاه و غرفه جانبازان شیمیایی
 
به گزارش «ایثار» اوزومجو، مدیرکل سازمان منع سلاح‌های شیمیایی به همراه رییس کنفرانس و جهانگیری سفیر ایران در لاهه از نمایشگاه بوی بادام در کشور هلند بازدید کردند و فاطمه عبدالله زاده و الهه پوینده نماینده موزه صلح تهران در مورد اهداف برپایی این نمایشگاه شامل آگاه سازی جامعه نسبت به عواقب استفاده از سلاح‌های شیمیایی و همچنین میزان حضور و استقبال گسترده هنرمندان از سراسر کشور ایران و برنامه‌های موزه صلح تهران توضیحاتی ارائه دادند.
مدیر کل سازمان منع سلاح‌های شیمیایی نیز ضمن مثبت ارزیابی کردن چنین فعالیت‌هایی از برپایی این نمایشگاه توسط هنرمندان کشورمان تقدیر کرد.
گفتنی است، آثار نمایشگاه موزه صلح تهران در بیست و دومین اجلاس سالانه سازمان منع سلاح‌های شیمیایی از بین ۱۵۴ اثر از ۱۰۰ هنرمند جوان کشورمان که از سراسر ایران ارسال شده است انتخاب شده و از میان آثار ارسالی ۱۸ اثر از ۱۸ هنرمند توسط هیئت داوران و اساتید دانشگاه هنر تهران برگزیده شده و در این نمایشگاه با عنوان نمایشگاه «بوی بادام» به نمایش در آمده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 227775