انتصاب اعضای ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی احکامی جداگانه اعضای ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی را منصوب کرد.
انتصاب اعضای ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی طی احکامی سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد، اسلام کریمی مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر و حسن مصلحی مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات را به عنوان اعضای ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی انتخاب کرد.

متن حکم به شرح ذیل است:

«با استناد به ردیف 12 بخشنامه شماره 89912 مورخ 93/7/22 صادره از سوی قائم مقام محترم وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی و دبیر ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی به پیشنهاد جانشین ستاد صیانت بنیاد شهید و امور ایثارگران به موجب این ابلاغ جناب عالی به عنوان عضو ستاد منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و در پرتو توجهات حضرت ولی عصر(عج) نسبت به گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و صیانت از حقوق شهروندی در نهاد مقدس بنیاد موفق و مؤید باشید و با اهتمام و جدیت زمینه اجرای مطلوب وظایف محوله را فراهم نمایید.

حجه الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران
انتهای پیام/
کد مطلب: 227925
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...