ضرورت استفاده از ظرفیت‌های هیئت فرزندان شهدای اسلام برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۱
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران بر استفاده از ظرفیت‌های هیئت فرزندان شهدای اسلام در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد.
ضرورت استفاده از ظرفیت‌های هیئت فرزندان شهدای اسلام برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
 
 به گزارش «ایثار» نشست هم‌اندیشی با اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام صبح روز یک‌شنبه 12 آذرماه با حضور حجت الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد، سید مستجاد حسینی مدیرکل ورزشی و اردویی، سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری، اسکندر یارنسب مدیرکل فرهنگی و تبلیغات و محبوب شهبازی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد برگزار شد.
حجت الاسلام کاویانی راد در این نشست با قدردانی از فعالیت‌های چند ساله این هیئت گفت: بنیاد با این هیئت برای  ادامه مسیر و رسیدن به اهداف این هیئت همکاری می‌کند و از این فرصت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بهره خواهد برد.
وی ادامه داد: در مجموعه فرهنگی بنیاد، محدودیت‌های مالی سبب نخواهد شد از مشارکت بنیاد در امور کاسته شود و مدیران ملتزم هستند که از هر فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کنند و در این مسیر ظرفیت بهره‌گیری از هیئت فرزندان شهدای اسلام فراوان است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد گفت: از تجربیات هیئت فرزندان شهدای اسلام به عنوان الگویی برای سایر استان‌ها استفاده می شود تا استان های دیگر در آینده ای نزدیک از طرح ها و پیشنهادهای این هیئت برای برگزاری یادواره ها و مراسم الگوبرداری کنند.
وی در پایان سخنان خود با اشاره به ارزشمند بودن نهادینه سازی عنصر خودآگاهی و هویت بخشی میان مردم اظهار داشت: هیئت فرزندان شهدای اسلام توانسته خانواده‌های معظم شاهد را به گونه‌ای جذب کند که به صورت خودجوش برای شهدای خود مراسم بزرگداشت برگزار کنند و این خودآگاهی به وجود آمده میان آنها بسیار ارزشمند است.
گفتنی است، در پایان این نشست اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام نیز گزارشی از طرح‌ها و اقدامات انجام گرفته از بدو تأسیس این هیئت ارائه دادند و بر ضرورت برگزاری اردوهای تفریحی، آموزشی و زیارتی و انعقاد تفاهم نامه با سازمان‌ها و تبلیغ برای شناخت هر چه بیشتر مردم و نهادها از هیئت فرزندان شهدای اسلام تأکید کردند.  
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 227990