برگزاری نشست هم‌اندیشی معاونت فرهنگی بنياد و انجمن‌های دانش‌آموزان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
نشست هم‌اندیشی بين معاونت فرهنگی و آموزشی بنياد شهيد و امور ايثارگران و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.
به گزارش «ایثار»، جلسه هم‌اندیشی بين معاونت فرهنگی و آموزشی بنياد شهيد و امور ايثارگران و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان روز دوشنبه 13 آذرماه با حضور حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیران کل معاونت فرهنگی و آموزشی و حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و جمعی از مسئولان این اتحادیه برگزار شد.
حجت‌الاسلام کاویانی راد در این جلسه با تأکید بر اهمیت گسترش همکاری‌های مشترک بین بنیاد و انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: در حال حاضر بر اساس طرح شاهد بیش از 200 هزار دانش‌آموز به‌عنوان جامعه هدف دانش آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران مشغول به تحصیل هستند.
وی ابراز امیدواری کرد: خروجی همکاری‌های بین معاونت فرهنگی و آموزشی بنياد شهيد و امور ايثارگران و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان منجر به ارائه راهکارهای عملیاتی برای افزایش فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی در بین دانش آموزان شود.
در ادامه این جلسه محبوب شهبازی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد، سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد، سید مستجاد حسینی مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد و معاونین ادارات کل «آموزش» و «فرهنگی و تبلیغات» به تشریح فعالیت‌های حوزه کاری خود و موضوعات مرتبط با فعالیت‌های دانش‌آموزی در این حوزه‌ها پرداختند.
همچنین بحث و تبادل‌نظر بین مسئولان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان و مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شد و مقرر شد برگزاری جلسات مشترک با حضور مسئولان دو نهاد ادامه پیدا کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 228170