داخلی صفحه مازندران خبر
 
بايد قدردان خون شهدا باشيم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۹
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پس از عيادت از اين سه ايثارگر در فريدونكنار گفت: بايد قدردان خون شهدا باشيم و در جهت نهادينه كردن فرهنگ شهدا و اهداف والاي آنان كوشا باشيم
بايد قدردان خون شهدا باشيم
 

به گزارش ايثارواحد مازندران، مدير كل بنياد مازندران پيش از ظهر امروز سيزدهم آذر ماه در بيمارستان حضرت امام خميني(ره) شهرستان فريدونكنار در بخش مراقبت هاي ويژه از مادر و همسر صبور شهيدان والامقام طوبي و خديجه (شهداي دوران انقلاب) ،قربانعلي ، رحيم و نوروزعلي يزدان خواه عيادت و از وي دلجويي به عمل آورد.

رضايي در خصوص روند درمان اين اسوه ايثار و مقاومت بصورت حضوري با مديريت بيمارستان گفتگو كرد و از زحمات پزشكان معالج وي قدرداني به عمل آورد.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از آن از همسرفداكار شهيد گرانقدر علي رحيمي ( اهداي لوح تقدير) و در بيمارستان ولايت ساري از جانباز سرافراز مدافع حرم و آل ا... دكتر سعيدي عيادت نمود.

عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پس از عيادت از اين سه ايثارگر عزيز طي گفتگويي با بيان اينكه ارتقاي سلامت ايثارگران در اولويت بنياد است گفت: پيگيري به موقع به امور درماني خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و آزادگان و بالا بردن سطح سلامت آنان، از اهم امور و وظيفه ذاتي بنياداست.

 وي تصريح كرد: در جهت رسيدگي به دغدغه ها و نيازهاي درماني ايثارگران، از همه ظرفيت ها و امكانات موجود استفاده خواهيم كرد تا رضايتمندي ايثارگر را به همراه داشته باشد.

رضايي اظهارداشت: هركار و خدمتي كه براي خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران انجام مي دهيم و هر قدمي كه در جهت گره گشايي از مشكلات اين عزيزان بر مي داريم در مقابل بزرگي و عزت آنان ناچيز است.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با تأكيد بر اينكه تكريم از ايثارگران واجب و ضروري است اظهارداشت: امروز همه مسئولان و مردم جامعه بايد از خانواده هاي صبور شهدا، جانبازان و آزادگان عزيز ديدار كنند و از صبر و استقامت آنان تجليل نمايند.

رضايي تصريح كرد: بايد قدردان خون شهدا باشيم و در جهت نهادينه كردن فرهنگ شهدا و اهداف والاي آنان كوشا باشيم.

مدير كل بنياد مازندران در پايان ياد و نام و خاطره شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي ، دفاع مقدس ، مدافعين حرم و وطن را گرامي داشت و گفت: امنيت ، آرامش و آسايش امروز ما مديون مجاهدت شهدا و ايثارگران است.     

انتهاي پيام/

کد مطلب: 228198