ارتقای سطح کمی و کیفی ورزش ایثارگران در رشته تیراندازی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴
مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد گفت: بر اساس توافق اداره کل ورزشی و اردویی بنیاد و رییس فدراسیون تیراندازی سطح کمی و کیفی ورزش ایثارگران در رشته تیراندازی ارتقا می یابد.
ارتقای سطح کمی و کیفی ورزش ایثارگران در رشته تیراندازی
 
به گزارش «ایثار»، سید مستجاد حسینی مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با  علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی با اشاره به توانمندی و استعدادهای ایثارگران در رشته های مختلف ورزشی، اهداف و سیاست های بنیاد مبنی بر تعمیم و توسعه ورزش به ویژه ورزش های همگانی از جمله رشته تیراندازی را  تشریح کرد.
حسینی افزود: شرایط سنی و جسمانی جامعه ایثارگری به ویژه جانبازان معزز و اهمیت سلامتی روز افزون آنها ایجاب می کند که در راستای توسعه ورزش های همگانی تلاش بیشتری صورت گیرد.
در ادامه این نشست دادگر با اشاره به فواید و اهمیت رشته تیراندازی تصریح کرد: جانبازان در میادین و عرصه های ملی و بین المللی مایه مباهات و افتخار همه ایرانیان هستند.
گفتنی است در این جلسه طرفین خواستار افزایش سطح همکاری ها و تعامل برای استفاده از امکانات و ظرفیت های موجود در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی ورزش ایثارگران در رشته پر مخاطب و جذاب تیراندازی شدند و مقرر شد تفاهم نامه ای در این خصوص به امضا برسد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 228230