تشریح فعالیت های صد روزه معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد در دولت دوازدهم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران بخش‌های مهم فعالیت‌های 100 روزه این معاونت در دولت دوازدهم را تشریح کرد.
تشریح فعالیت های صد روزه معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد در دولت دوازدهم
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام محمد حسن کاویانی راد با اشاره به برگزاری اردوهای ویژه ایثارگران گفت: آمار اعزام به اردوهای چند روزه در مدت 100 روز بیش از 10 هزار نفر روز و اردوهای یک روزه 12 هزار نفر روز بوده است.
وی در خصوص برگزاری کنگره ها و همایش ها در مدت یاد شده گفت: برگزاری دو کنگره ملی الماس های درخشان و شهدای منا و 64 همایش سراسری از جمله فعالیت های انجام شده در بخش کنگره ها و یادواره ها بوده است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در بخش انتشار کتاب در این مدت 35 عنوان کتاب به چاپ رسیده است. در بخش نشریات و مجلات نیز 12 عنوان مجله از گروه مجلات شاهد منتشر شده اند.
حجت الاسلام کاویانی راد با اشاره به فعالیت های بخش آموزش گفت: انجام بیش از 5 هزار مورد نقل و انتقال دانشجویی، پرداخت 87 هزار مورد شهریه متمرکز دانشگاه آزاد، برگزاری بیش از 200 مورد جلسات کمیسیون موارد خاص و تایید 40 هزار سهمیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری و زبان EPT از جمله فعالیت های انجام شده 100 روزه بوده است.
وی با اشاره به اعزام 242 نفر از جانبازان به حج تمتع افزود: در بخش مسابقات ورزشی نیز 16 هزار نفر از جانبازان و خانواده های شاهد و ایثارگر در این مسابقات شرکت کرده اند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران درخصوص برنامه های دیداری و شنیداری تولید شده در بنیاد گفت: پیگیری فرایند تدوین و نگارش فیلم نامه سینمایی ساعت صفر و ققنوس، اجرای 250 نمایشنامه صحنه ای و خیابانی، ساخت 24 تیزر، برنامه مستند داستانی و کلیپ، برپایی 25 نمایشگاه و تولید بیش از 1000 ساعت برنامه رادیویی از جمله فعالیت های این بخش بوده اند.
وی انجام بیش از 19 هزار مورد عطرافشانی گلزارهای مطهر شهدا، شروع به ساخت 100 تابلوی یادمان شهدای خرمشهر و ساخت و نصب 2 دستگاه تلویزیون شهری را از دیگر اقدامات انجام شده 100 روزه بنیاد شهید و امور ایثارگران در بخش فرهنگی عنوان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 228235