شهدا و جانبازان حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهدا و جانبازان حق بزرگی به گردن ملت ایران دارند و هر چه قدر به خانواده آنان خدمت رسانی شود باز هم ناکافی است.
به گزارش «ایثار»، سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویر احمد به همراه مشاور استاندار در امور ایثارگران از سه خانواده شاهد و ایثارگر دیدار و از صبر و استقامت آنها تجلیل کرد.
موسوی با اشاره به اين كه امروز كشور در معرض تهديدهای فرهنگی زيادی قرار دارد، افزود: رسالت مردم و مسئولان در برابر تكريم ايثارگران و جانبازان سنگين است. غفلت از وظايف كنونی در برابر جانبازان كه يادگاران روزهای حماسه و خون هستند، نابخشودنی است.
موسوی گفت: ايثارگری جانبازان تجلی بهترين الگوهای فرهنگ اسلامی برای نسل جوان است. صبر و شكيبايی جانبازان و خانواده آنها در تحمل درد بيماری و پرستاری از جانبازان توصيف ناشدنی است و آنها در نزد خداوند متعال از جايگاه بالايی برخوردار هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یادآور شد: شهدا و جانبازان حق بزرگی به گردن ملت ایران دارند و هر چه قدر به خانواده آنان خدمت رسانی شود باز هم ناکافی است. شهیدان و جانبازان برای حفظ ارزش ها و آرمان های ناب نظام و انقلاب از جان خود گذشتند و باید قدردان دلاورمردی های آنان بود. 
وی افزود: باید تلاش شود که سرمایه ایثارگری و فرهنگ ایثار و شهادت در کهگیلویه و بویراحمد روز به روز ارتقا و بهبود یابد.
موسوی در ادامه گفت: این سرمایه مهم به عنوان یک ظرفیت و قابلیت نهفته می تواند نقش ارزنده ای در توسعه همه جانبه کهگیلویه و بویراحمد داشته باشد. 
وی بیان کرد: کهگیلویه و بویراحمد به نسبت جمعیت سهم چشمگیری در دوران هشت سال دفاع مقدس دارد و تامین رفاه و معیشت جامعه ایثارگری و خانواده شهدای این استان باید همواره مورد توجه جدی متولیان امر باشد.
گفتنی است استان كهگيلويه و بويراحمد 9 هزار جانباز دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 228239