مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثار برای تأمین نیازهای ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷
مدیرکل بنیاد مرکزی یکی از اهداف مجتمع ایثار را افزایش رضایتمندی جامعه شاهد و ایثارگری دانست و ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از مجتمع ایثار گام مهمی در جهت تامین نیازهای جانبازان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان برداشته شود.
مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثار برای تأمین نیازهای ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، محمدصادق دوخائی همراه اعضای کارگروه تجهیز در بازدید از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار با بیان اهمیت جانفشانی های شهدا و صبر و استقامت خانواده های جانبازان و ایثارگران بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و گفت: باید در اتمام پروژه ایثار در جهت ارج نهادن به مقام و جایگاه والای شهدا و خانواده های ایثارگران جدیت داشت.
وی تاکید کرد: مجتمع ایثار فضای خوبی دارد و در استان مرکزی بی‌نظیر است و می‌تواند خدمات خوبی را به ایثارگران و آحاد مردم ارایه دهد.
دوخایی ادامه داد: دنبال درآمدزایی نیستیم و هدف اصلی که خدمت رسانی به ایثارگران است را با جدیت دنبال و هر کاری در این راستا بتوانیم انجام می دهیم.
دوخائی یکی از مهمترین اهداف این مجتمع را افزایش رضایتمندی جامعه شاهد و ایثارگری دانست و ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری کامل از این مجتمع گام مهمی در جهت تامین نیازهای جانبازان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان برداشته خواهد شد.
وی ابراز داشت: ما امنیت، زندگی و استقلال خود را مدیون خون شهدای عزیز و فداکاری ایثارگران گرانقدر هستیم و مفتخریم که امروز همسنگر افرادی هستیم که با تاسی به همان فرهنگ ایثار و گذشت، تلاش می کنند.
دوخائی در تشریح مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان به عنوان پروژه مهم بنیاد مرکزی در خدمت رسانی به ایثارگران افزود: مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی در زمینی به مساحت 7 هزار متر مربع و با زیربنای 12 هزار مترمربع در خیابان هپکو خیابان نواب صفوی احداث شده و دارای 1 فاز و در شش ساختمان با پیشرفت 91 درصدی در بخش‌های درمانی، ورزشی، فرهنگی، رفاهی و آموزشی، برای خدمات رسانی به جامعه ایثارگری و عموم مردم در حال ساخت است که با توجه به اتمام طرح نیازمند اعتبار بیشتری است.
گفتنی است این بازدید عصر روز دوشنبه 13 آذرماه 96 با حضور اعضای کارگروه تجهیز اعظم السادات سید ابراهیمی رییس اداره امور فنی و مهندسی اداره کل مهندسی، محمدرضا خسروی کارشناس اروتز و پروتز اداره بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و علیرضا ناصحی کارشناس خدمات ورزشی اداره ورزشی و واردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرکل  و معاونین بنیاد مرکزی انجام شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 228243